Temat: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Witam Wszystkich
Poszukuje pomocy w temacie IPad 3 vs VECTOR Blue. Obecnie mam sterowanie przez palmtopa fuji, generalnie działało to ok do momentu padniecia baterii. Ze strony Ltt mam program Icontrol. Przepisalem adres Ip , maskę. Przy połączeniu iPad prosi o hasło do sieci Compulite , więc mu wpisuje. I dupa.... Palmtop pracuje na tych ustawieniach  , a iPad niechce . Oczywiscie nie uruchamiam ich jednoczesnie. Niewiem cóż zrobić , może ktoś pomógł by.

Pozdrawiam

2

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Walditorun napisał/a:

Ze strony Ltt mam program Icontrol

??
Domyślam się że chodzi raczej o "IControl App" z iTunes (jest link na stronie)?

Jaka wersja oprogramowania w Vector?
Jakie dokładnie są IP i maska?

3

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

JA w zeszłym roku zrobiłem sieć do sterowania z tableta ale tego się nie dało okiełznać...

Generalnie było tak że była deska + ruter + eport po wifi zapięty tablet (z windą) i gdy się połączyłem to za chwilę się wywalał soft w stole więc wziąłem drugi i to samo, generalnie było tak że mogło się tylko połączyć w tybie normalnym bo control niec nie robił,
Sygnał wifi był bardzo dobry, nawet gdy zainstalowałem na test VNC to śmigało aż miło.
Finał okazał się taki że ustrugałem skrętkę ok 80m i tak wyglądało wirtualne programowanie
podsumowując - g...o

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

4

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

IP Vectora
10.21.10.10 SUB: 255.255.255.0 W Palmtopie mam 10.21.10.100 Sub: 255.255.255.0 i haslo.
Wszystko dziala jesli chodzi o ten zestaw. Gdy to probuje wpisac do ipada to niestety po wybraniu sieci Compulite , prosi o haslo.Wiec wpisuje i NIC sad

5

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Jeśli chodzi o wersje oprogramowania

GC 3.19.R02 

Dec. 22.2011

Taką wersje mam zainstalowaną.

6

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Maska podsieci powinna być 255.255.0.0. W Vectorach pierwsze dwie cyfry IP to "adres sieci", trzeci numer IP to identyfikator konsolety, a czwarty numer to adres jednego z elementów konsolety. Konsoleta Vector to de facto komputer i kilka urządzeń spiętych wewnętrznym Ethernetem.

Dwa pierwsze numery IP powinny się zgadzać między urządzeniami, trzeci numer powinien być unikalny, czwarty powinien być 1.

3.19.R02 nie jest już najnowszą wersją oprogramowania, ale chyba już obsługuje Icontrol App.
W menu Tools->Settings, zakładka Network, jest tam przycisk "Remote Control Application's"? Jest on wciśnięty?

7

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Dzięki za wszystkie cenne rady. Na szczęście udało się rozwiązać problem. Punkt dostępu miał filtrowanie  mac. Ignorowal wszystko oprócz palmtopa. Udalo się to usunąć i sterowanie z ipada działa.

Jeszcze raz dzięki
Pozdrawiam Wszystkich

8

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Witam. Mam ipada z vectorem. Widzą się. Wszystko działa oprocz pan i tilt. Wie ktos gdzie moze być problem

Ostatnio edytowany przez duchu2002 (2012-12-13 04:55:48)

9

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

duchu2002 napisał/a:

Mam zpietego

http://rlv.zcache.com/oh_god_why_poster-r7b00b1c0fbda42659b0db714922c7a9d_29dst_400.jpg

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

10

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Wiadomo o co chodzi????

11

Odp: PROBLEM STEROWANIE VECTORA IPAD-em

Wszystko jasne. Problem występował gdy były dwie deski wpięte w sieci. Obojętnie czy łączyłem się z master czy slave. Przy podłączeniu jednej deski wszystko było Ok. Pzdr