16

Odp: Wings

Niestety w systemach OSX nie pomogę, z tego powodu proponuje przejrzeć uwagi innych użytkowników na stronie Chamsysa w dziale gdzie wpisuje się pojawiające się problemu. Jeśli nic nie znajdziesz opisz swój problem, napisz jaki system, jaki wing, z pewnością otrzymasz pomoc.

17

Odp: Wings

pracowałem zarówno na stołach chamsys jak i na wingach zarówno na osx  i win jeśli chodzi o maxi wigna pracuje się na tym tak samo dobrze jak na stole pod warunkiem że nie jest na os na maku to porocha szkoda gadać. co do Windowsa to dla mnie ok

przy dwóch liniach zapchanych na 70% potrafiłem buszować po necie i oglądać filmy i nigdy się nic nie wysypało komp też nie był jakiś wybujały  procesor C2D i 2gb ram

a tak na chłopski rozum to skoro w stolach wszystko jest postawione na Linuksie to na tym systemie powinno  działać naj stabilniej kiedyś  muszę to sprawdzić

18

Odp: Wings

Marqgraff napisał/a:

to skoro w stolach wszystko jest postawione na Linuksie

nie tylko na Linuxie
Vectory chodzą na Windowsie XP i nie ma z tym większych problemów (przynajmniej ja o takowych nie słyszałem)

podstawa to mądre postawienie i użytkowanie systemu i nie będzie problemów

19

Odp: Wings

Mam wrażenie, ze koledze Marqgraff chodziło o stoły chamsysa, skoro temat jest w dziale o chamsysie. wink

20

Odp: Wings

to był taki off top ;p

21

Odp: Wings

dokładnie tak jak piszesz artmajster chodzi o chamsysa