Temat: oxolight

witam
poszukuje informacji na temat produktu PixYline 18   firmy oxolight.
w necie znalazłem właściwie tylko ich katalog i wygląda całkiem nieźle.
czy ktoś z Kolegów pracował albo ma dostęp do specyfikacji?
czy w porównaniu do martina Stagedar54 da radę?

2

Odp: oxolight

zapiszę tak... są zajebiste....

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: oxolight

http://www.showdesign.pl/ - jest dystrybutorem OXO chyba, także może ich zapytaj, na pewno moją specyfikację o ile nawet nie znajdziesz jej na stronie.


@edit,
http://www.showdesign.pl/index.php/item/items/204.html - jest trochę informacji o urządzeniu i jakaś polska instrukcja.

Ostatnio edytowany przez kajet24 (2012-11-30 05:27:36)

4

Odp: oxolight

Słyszałem, że OXO to chińszczyzna robiona dla Francuzów. Nie wiem czy to prawda, więc może ktoś tutaj temu zaprzeczy lub to potwierdzi?

5

Odp: oxolight

nawet jeśli tak jest to produkt wykonany bdb i o 100 razy lepiej ja wirtualna firma xeos ...
i naprawdę ładnie miesza kolory

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

6

Odp: oxolight

Chińszczyzna? Według mnie to naprawdę solidnie wykonany sprzęt. Co prawda nie mogę nic powiedzieć o awaryjności, bo miałem z nimi do czynienia ledwo na 3 imprezach (na żadnej problemów nie było) ale z moich doświadczeń polecam gorąco.

7

Odp: oxolight

Miał ktoś może do czynienia z Multibeam LED FCW 18x8W RGBW i mógłby się podzielić opinią?

8

Odp: oxolight

makon napisał/a:

Słyszałem, że OXO to chińszczyzna robiona dla Francuzów. Nie wiem czy to prawda, więc może ktoś tutaj temu zaprzeczy lub to potwierdzi?

Z tego co wiem to OXO jest marką AYRTONA, na prezentacji nie sprawiały wrażenie jakieś mega chińszczyzny, a cenowo wypadały dobrze, ale w praktyce doświadczenia nie mam.

9

Odp: oxolight

MY jak kupiliśmy to na początku padł chyba jeden par...  ale teraz jest ok.
Listwy i pary będe miał teraz na arkadach zobaczymy jak jeszcze działają

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

10

Odp: oxolight

Moc PAR-ów jest adekwatna do zadeklarowanej przez producenta wartości?
W ilości np.: 20 szt. można nimi śmiało zalać scenę kolorem i nie zginie on od razu w połączeniu z 4-6 relektorami PC o mocy 1000W?