Temat: Tworzenie nowego urządzenia w LJ

Witam wszystkich. Jest to mój pierwszy wpis na Forum więc proszę o wyrozumiałość.

O moim problemie rozmawiałem z lokalnymi "specami " od LJ ale zawsze kończyło się fiaskiem więc tym razem przechodzę do szerszego gremium. Rzecz polega na utworzeniu nowego urządzenia jakim jest Chiński Laser RGBW 1W z animacjami. Mailem już trochę do czynienia z LJ, zaprogramowałem już wszystko co było mi potrzebne ale Laser to całkiem inna sprawa. Mam wszystkie tabele z kanałami adresami itd. Podobno jest to 10 min roboty ale jakoś nikomu się nie udało. Czy jest ktoś w stanie pomóc mi w dodaniu lasera do LJ?? Z chęcią wyślę dane na priv. Dziękuję.

Post's attachments

zdjecie tabela 1.JPG 103.33 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: Tworzenie nowego urządzenia w LJ

Witam ponownie, jako że nic się nie dzieje napiszę o moich postępach.Wziąłem ze strony martina laser 2000mw Laserworld i próbuje go dostosować używając funkcji Define Fixture Profile. Idzie jak po grudzie ale przypisałem adres, podłączyłem i laser zareagował. narazie tylko mogę go włączyć w Audio ale to już coś. przynajmniej nie będę musiał go wyciągać z gniazdka smile. Jeśli znalazłby się chętny do pomocy to po raz kolejny proszę o Pomoc. Pozdrawiam

3

Odp: Tworzenie nowego urządzenia w LJ

Dziękuję za pomoc, Laser został uruchomiony i w pełni da się go sterować. Pozdrawiam