16

Odp: Tworzenie efektu na presetach

a jeszcze jedno - jak ustawić czas wejścia tego co się kliknie w edytorze
chodzi mi o pracę live
jak ustawić czas wejścia tego co wybiorę sobie z palca z presetów
żeby np. kolor wybrany z presetu wszedł na wybrane urządzenia z czasem 2 sekundy

patrzyłem w ustawieniach czasy, ale nie bardzo wiem który jest od tego

17

Odp: Tworzenie efektu na presetach

jeśli mowa o gma1 to masz po prawej stronie fader do czasu wejścia może być na set time lub man time

18

Odp: Tworzenie efektu na presetach

jeśli gma2 to masz wyrzucone nad oknem special dialog narzędzie to ustawiania czasów lub manualnego wprowdzania prog time i exec time

19

Odp: Tworzenie efektu na presetach

chodzi o MA2
nie mogę znaleźć tego ustawienia
co rozumiesz przez

kajmar888 napisał/a:

jeśli gma2 to masz wyrzucone nad oknem special dialog narzędzie to ustawiania czasów

help please

20

Odp: Tworzenie efektu na presetach

no jak masz okno w którym wybierasz atrybuty ( dimmer, gobo itp ) to obok są "wirtualne " fadery do wprowadzania executor i program time

21

Odp: Tworzenie efektu na presetach

Chyba, że pracujesz na MA2 onPC, a nie fizycznie na konsoli to wtedy to, o czym mówi kajmar888, znajduje się na Screen 2 bodajże.

22

Odp: Tworzenie efektu na presetach

Prawy dolny róg ekranu 2. Suwaki te można również wyprowadzić na executory.

23

Odp: Tworzenie efektu na presetach

Naturalnie, w zasadzie wszystko w 2 można mieć pod executorami. Sądziłem, że pracujesz na fizycznej konsoli, a nie na onPc

24

Odp: Tworzenie efektu na presetach

ja pracuję na MA2 light i za cholerę nie mogłem tego znaleźć
w następnym tygodniu powrócę do pracy to muszę jeszcze raz popatrzeć

a jak już ma zrobione presety to mogę zmienić czas ich wejścia przez bezpośrednie wybranie? np. w funkcji fast call

a można te czasy wrzucić sobie na suwaki "main executor" (jak już to znajdę ;P )

Ostatnio edytowany przez artmajster (2012-10-10 16:27:51)

25

Odp: Tworzenie efektu na presetach

artmajster napisał/a:

a jak już ma zrobione presety to mogę zmienić czas ich wejścia przez bezpośrednie wybranie? np. w funkcji fast call

Można zapisać czasy wejścia w presecie, ale one zostaną użyte tylko przy programowaniu cue. Wejście do edytora przez "fast call" tylko poprzez "prog time".

26

Odp: Tworzenie efektu na presetach

jaaa
to jest na samym wierzchu i było przez cały czas smile
na drugim monitorze w dolnym prawym rogu - dla zainteresowanym w przyszłości big_smile