1

Temat: laserworld 20W użwany

Witam. Warto kupić laser Laserworld 20W używany za 350 zł. Laser miałby być używany w klubie. Nie wiem ile pracował wcześniej. Można jakoś ocenić czy popracuje jeszcze trochę? Używa ktoś takiego?

2

Odp: laserworld 20W użwany

Laser 20W, za 350 zł kupił bym od razu. I nadaje się on bardziej do wycinania w stali, niż świecenia ludziom w oczy w klubach. 20mW chyba....

3

Odp: laserworld 20W użwany

oczywiści masz rację. Ale taką nazwę kupujący mi podał, i tak napisałem. Więc nie wiem czy to tylko symbol w nazwie czy pomyłka, pewnie to drugie, ale jkoś nie mogę tego w sieci znaleźć.
A dla 20 mW masz jakieś zdanie?

4

Odp: laserworld 20W użwany

Trochę słabo z tą mocą, jak za 350 zł używane 20mw. Wiesz coś więcej o nim? bo teraz tego Chińczycy dużo produkują... Jaki kolor ? bo 20mW czerwonego to wgl tragedia, tam samo niebieski itp. zielony może jeszcze... ale słabo.

5

Odp: laserworld 20W użwany

I tu mam problem, bo go nie widziałem. Zadałem ten temat na prośbę znajomego. Bo ja z laserami mam niewiele do czynienia. Ale skoro mówisz , że słabiutkie te 20 mW, to raczej mu odradzę. Klub co prawda niewielki bo jakieś 8 na 12 m sali tanecznej. Ale... Dzięki za odpowiedź, jak może będę miał możliwość go obejrzeć to odnowię temat.