16

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

wolne czy szybkie to akurat zasługa silników ale po pełnym obrocie z pełna prędkością idealne trafienie w punkt zapisany jest mega osiągnięciem liczba trafien 9/10 w punkt. bardzo dobra synchronizacja podzespołów z mechanizmem Do tego w przyszłości opcja frost i mamy 2 oprawki w jednym plastikowym lekkim  ustrojstwie  big_smile

17

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

skoro tak mocno świecą (sam miałem 2 na testach), to powiedzcie czy będą akceptowane w riderach plenerowych, zamiast np. JB A7
powiedzmy przy spotach 575W

18

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

nie będą bo są beamami, a nie washami!

19

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

bartolek: nie ma uniwesalnej odpowiedzi na Twoje pytanie. Generalnie zalezy kto i do czego potrzebuje danej lampy. Jezeli bierzesz A7 po to zeby nia swiecic tylko na wasko to mozesz sobie tez uzyc LB 100, natomiast jezeli potrzebujesz zoom`a to juz sie nie nada.

Ja mialem okazje z nimi popracowac przy kilku naprawde sporych realizacjach i lampki naprawde daja rade, natomiast napewno nie zrobisz z niej robina 600;-)

20

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

ok, dzięki za odp. na szybko pisałem, wiem, że tam jest tylko 7 st. kąt,  ale ogólnie zgodzicie się, że główka robi wrażenie jeżeli chodzi o moc światła i stosunkowo niedużym kosztem można osiągnąć fajny efekt nawet na plenerach przy mniej wymagających sprzętowo sztukach , oczywiście mając te minimum 8-10 sztuk.

21

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

tak zgadza się, można zrobic nimi zamieszanie, jednak alternatywą dla A7/301/LW600 itp nie będzie nigdy gdyż nie jest Washem

22

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

kajmar888 napisał/a:

tak zgadza się, można zrobic nimi zamieszanie, jednak alternatywą dla A7/301/LW600 itp nie będzie nigdy gdyż nie jest Washem

i wymiana bezpiecznika stwarza więcej problemów  jak odzyskanie władzy w Libii

23

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

z tym że do tych Robinów 100 LEDBeam mona dokupić soczewki 25 i 40 stopni
wiadomo że to nie to samo co płynny zoom ale jest to fajna możliwość

24

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … KBPEIBDmO0

Jako ciekawostka

25

Odp: ROBIN 100 LEDBeam

Ładną sobie matryckę powiesili smile