1

Temat: Problem z sesją po Wifi

Po krótce - w trakcie łączenia się po wifi z routerem podłączonym ze stołem nie importuje sesji - trwa to bardzo długo i tnie się strasznie.
Robiąc to samo po połączeniu kompa do routera kablem (a także bezpośrednio do stołu) wszystko działa jak trzeba. Jaka może być przyczyna ? Próbowałem różnych routerów - tp link, netgear, belkin z takimi samymi objawami. Nie próbowałem z remotem (np. iphone)
Strasznie wkurza ustawianie światła konwencjonalnego mając stół na balkonie w kinie, teatrze... a tak komputer - połączenie sesjami i z laptopa sobie sterujemy wszystkim.

2

Odp: Problem z sesją po Wifi

Zapomniałem dodać , że chodzi o Gma 1.

3

Odp: Problem z sesją po Wifi

Sesja grandMA NIE BĘDZIE DZIAŁAĆ PRZEZ WIFI. Koniec. Zbyt duże i zmienne opóźnienia pakietów.
Jak chce się przestawne stanowisko, to trzeba zrobić sieć Ethernet, co nie jest takie drogie.

4

Odp: Problem z sesją po Wifi

Ewentualnie użyć urządzeń firmy ubiqiti (bullet2) jeśli chodzi o pracę w paśmie 2,4GHz. Oczywiście urządzenia muszą być te same po obu stronach linku radiowego, a do urządzenia sterującego i tak musimy wejść przewodem ethernetowym.

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)