1

Temat: Pomoc w decyzji

Witam.

Mam mętlik w głowie smile Muszę obowiązkowo zmienić sterownik.Budżet tak gdzieś do ok. 5000 zł.Myślałem nad Chamsysem do tego konweter midi żebym mógł dostawić sobie korgi czy cuś innego ale cena mnie przeraziła !!! Za taką puszeczkę midi-konwerter prawie 3 tysiące.Przeglądałem też programy typu sunlite,madrix ale ten to bardziej pod wizuale jest,a nie o to mi chodzi wink Czemu np. freestyler jest darmowy a za program typu sunlite trzeba płacić parę tysięcy,to mnie dziwi,że freestyler jest za darmo,można nawet do niego dokupić sobie kontrolery gdzie np. w chamsysie trzeba już wydać na wyżej wspomniany konwerter midi.Boję sie ,żeby potem nie pluć sobie w brodę jak kupię coś co nie spełni moich oczekiwań.Przeglądałem też sterowniki,typu smarfade ml,studio scan 12 sgm(ten kapkę drogi wink ) Dts top 32,ale mam przeczucie ,że tego chyba wycofali bo na stronie producenta juz go nie było.Warto iść w laptopa plus kontrolery czy lepiej zbierać dalej pieniądzę na jakąś konsolę ?

Damian.

Ostatnio edytowany przez Fago (2012-03-25 20:58:48)

2

Odp: Pomoc w decyzji

Pytanie, czy Ty będziesz na nim pracował, czy ktoś inny... Jaki sterownik masz obecnie, gdzie to będzie używane, i jakie plany na przyszłość ?

3

Odp: Pomoc w decyzji

Ja tylko ja wink Plany na przyszłość organizacja małych imprez,kontynuacja tego co robię teraz z bratem(prowadzenie wesel,imprez firmowych itd.)
A jak dobrze pójdzie to do tego dołączę lasery rgb w ildzie smile Mam taki mini projekt rozwojowy smile Zaczynałem od sprzętu z niskiej półki smile Teraz już,że tak powiem dorosłem i widzę ,że np. derby to co innego niż głowa robe tongue Mam 2 skanery z tragicznymi silnikami wink 2 skanery na rolce smile 6 parów rgb scanica,stroboskop,doświedlacz na 3 halogenach adj color fusion,2 lasery,i parę innych zabawek na led'ach smile Wszystko to oczywiscie w dmx'ie.Ale teraz zobaczyłem ,że to wszystko co mam to nie jest to czego chce smile Mam zamiar kupić jeszcze jakieś 4 dobre głowy wink Blindery i iść w stronę estradowego sprzętu smile Wiadomo od czegoś musiałem zacząć więc nie mam do siebie pretensji o sprzęt jaki teraz posiadam wink Nie znałem się itd. byłem jeszcze mało doświadczony tongue Na razie posiadam sterownik 256 kanałowy wink Scanic club roatry 12.Nie narzekam na niego aczkolwiek więcej pamięci by się przydało wink

4

Odp: Pomoc w decyzji

stary topic ale może jary smile Jeśli plan masz wejścia w estradę to wal w GM2, ale przy tym co masz pozostaniesz jakieś 2 lata to będizesz miał czołg do zabijania much.... (gma2+23cale dotyku)
łatwiej i wygodniej do wesel i dykotek jakiś mały stolik tylko system pracy musisz se zrobić co by za każdym razem poprawiać ewentualnie programy a nie pisać od nowa;)

Ostatnio edytowany przez typ0 (2012-06-04 18:48:56)

5

Odp: Pomoc w decyzji

Jeśli chodzi o MA onPC command wing, to są one kupowane także przez tych co już mają konsolety.