Temat: Grand ma 2 z modem GMA1

tak jak w temacie czy ktos wie na jakiej zasadzie to działa? trzeba zmieniać soft stołu? czy gdzieś w opcjach odkopię włączenie moda na GMA1
Da się na pewno bo właśnie otworzyłem specyfikację najbliższej sztuki i kapkę jestem zaskoczony mam stolik GMA2 light chcą w modzie gma1

2

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

jak właczasz stół to sam pyta się w którym modzie ma się włączyć

3

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

soft jedynki zmieniasz jak w jedynce. co do gm1 na gm2 to po uruchomieniu na dolnym ekranie pada zapytanie w jakim sofcie chcemy dzialac. odsuwasz klawiature i klikasz strzalka na to co chcesz i wciskasz "please"

4

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

Co do MA1 na MA2 to jak by przytulać prostytutki zamiast... big_smile

Wydaje mi się że 1ka na 2ce była po to iż soft 2ki był niedopracowany teraz 1 jest chyba bezużyteczna maj.ac dopracowany soft 253

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-02-24 08:33:45)

5

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

fucktycznie aż mi głupio a wystarczyło samemu stół odpalić:) temat zamknięty i może niech admin go wywali bo wstyd:)

6

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

człowiek całe życie uczy się wiec nie ma wstydu smile będzie tylko przez jakiś czas szydera tongue

7

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

powiedzcie mi jedną rzecz, czy jako realizatorzy mający w riderze grand ma 1, zgodzicie się aby postawiono wam 2 odpaloną w trybie 1?

8

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

Ja akurat wole GMA2 w trybie 2.
Odpowiadajac na pytanie - bezproblemowo tak.

9

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

Teraz można konwertować show z 1 ki do 2 ki - minusem jest brak kilku rzeczy które trzeba skonfigurować (makra itd itp)- na to czasu czasem nie ma przed sztuką i tylko to jest problem - obsługę idzie ogarnąć intuicyjnie znając chwyty z 1ki

10

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

Konwertowanie na miejscu show z 1 na 2 aby popracować w trybie 2 to naprawdę nie jest opcja.
Nad przeniesieniem trzeba popracować, bo przykładowo efekty nie są konwertowane.

"Intuicyjne ogarnięcie" też słabo się sprawdza, bo podstawowe mechanizmy systemu 2 jednak są różne od 1. Podobieństwa są, ale nie aż tak duże. Nie bez powodu robiono nowy system.

11

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

A nie można zadzwonić i się dopytać?? Co kto woli?????!!!

12

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

Jak dla mnie moge grac na MA2 w sofcie jedynki. Aczkolwiek trzeba juz przechodzic na dwujke w koncu to przyszlosc smile

13

Odp: Grand ma 2 z modem GMA1

Można też przygotować show dla obydwu softów wink

... tylko nikomu nie będzie się chciało wink

Ostatnio edytowany przez KacperP (2012-05-28 21:02:12)