1

Temat: przejścia scen w PXM Mirage Red Line II

Witam. Czy da się zmieniać płynnie sceny w sterowniku jak w temacie? Tzn. chodzi mi o to, aby móc wprowadzać płynnie pojedyncze sceny, ale nie pokolei tylko w wybrany przeze mnie sposób. Ewentualnie, czy suwaki mogą pełnić rolę jakby submasterów? Pozdrawiam.

2

Odp: przejścia scen w PXM Mirage Red Line II

z tego co mi wiadomo to suwaki nie mogą w nim działać jako submastery

3

Odp: przejścia scen w PXM Mirage Red Line II

co do stołu smile
16ch x 16 urządzeń
3x program jednocześnie
program do 48 scen... można łączyć programy
do każdego programu mamy oddzielny czas przejścia oraz prędkość sceny zapisywane - auto / sound - przy zapisie wybranego x fade i speed mamy możliwość regulacji z palca wybranych parametrów odtwarzania
mamy 3 guziki programowane - przypisujesz wybrane  sceny (podpinasz pc-ta i konfigurujesz ich opcje - mamy opcje (flesh) włącz z pozostałymi, włącz solo - przydatne do blindersów stroboli itd... ogólnie dobre do akcentów.)
mamy 16 punktów cue (guzik cue plus z bloku urządzeń od 1 do 16) gdzie możemy zapisać po 3 programy do załadowania w tym samym czasie
suwaki nie są programowane (występowały w produkcie Nadir - to była machina jak na polskie możliwości - zakończono produkcje.)

tyle pamiętam z 2004....

Ostatnio edytowany przez vandj (2012-04-12 19:32:34)

4

Odp: przejścia scen w PXM Mirage Red Line II

Dzięki za ten opis. Sterownik jest  na sali gdzie jeździmy i nie ma czasu go rozpracowywać a obsługa nie bardzo wie jak. Zresztą ja też. Sterowane są tym pary led i konwencjonalne, z tym, że to praca bardziej teatralna nie mruganie, i generalnie robiona z palca, na żywca,bo czasu na programowanie nie ma. No i zgaś tu człowieku kolory jak są na kilku podstronach, ha. Jakby jeszcze jakiś pomysł, to będę wdzięczny.

5

Odp: przejścia scen w PXM Mirage Red Line II

no to masz pecha... jak z palca to masz 16x8x2.. szukania danego konwencjonala.
gdyby w manual działało przejście*xfade i speed) miedzy scenami było by ok piszesz show łączysz programy  - atak to tylko ostre przejścia miedzy scenami + i - .

zapytaj dobrze może jest tam opera red line smile

6

Odp: przejścia scen w PXM Mirage Red Line II

jest martin bodajże show case, ale nie chcą go podłączyć bo obsługa sobie z nim nie radziła.
W każdym razie dziękuję, wiem już że się nie da . Pozdrawiam. Zamykam temat.