Temat: showtec explorer 250 pro

Witam, zastanawiam sie nad kupnem tych własnie główek. Chciałem zapytac czy ktoś miał z nimi do czynienia jak sie sprawują. wiem ze to nie to samo co martin ale wiadomo chodzi o kasę. Ewentualnie jeśli nie te to jakie główki do klubu w podobnej cenie??? z góry dzięki za pomoc

2

Odp: showtec explorer 250 pro

Pracowałem na takich głowach. Całkiem przyzwoite jak na tą kase. Jedyna wadą z jaką sie spotkałem jest awaria przekażnika w 3 na 10 po roku pracy na nich. A nie zastanawiałeś się o używanych Martinach bo z tego co się orientowałem to można w podobnej cenie kupic MAC 250?

3

Odp: showtec explorer 250 pro

no zastanawiam się cały czas , ale boje sie że kupie jakąś padnietą i póżniej tylko problem będzie, a tak chociaz daja dwa lata gwarancji. Kescze sie zastanawiam nad futurelight dj head 250, bo podobno jest to troszke wyższa klasa niż showtec?

4

Odp: showtec explorer 250 pro

Niewiem jak z ich awaryjnośią i jakością, ale widziałem  na scenie futurelight 260 to dają sobie rade, mają calkiem dobrą optyke.

5

Odp: showtec explorer 250 pro

Dość dużo handlujemy u mnie w firmie futurelightem i sprawują się bardzo dobrze mała awaryjność itd. Cowięcej mamy w firmie Future Lighty MH 660 i 640 które są dość stare i dalej działają a awarie w nich wymagają ze zwykłego zużycia.