Temat: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Hey Wszystkim !
Chciałbym zrobić oświetlenie nocne ledami mój pokój
To co chcę zrobic:
Kupić ledy i tu nie wiem jaka długość mam zasilacz 18w (ile m tej taśmy aby się nie spaliło)
Jak podłączyć do subofera aby ledy migały w rytm muzyki ale nie brały energii z subufera tylko z zasilacza.

Ma ktoś pomysł, kiedyś takie coś widziałem na jakimś forum ale za nic tego nie mogę znaleźć


PS: Wogóle nie znam się na elektryce

2

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

zapytaj tutaj
http://www.elektroda.pl/rtvforum/index.php?sid=

to nie jest forum konstruktorów, tylko realizatorów oświetlenia

3

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

thekonrab napisał/a:

PS: Wogóle nie znam się na elektryce

I to jest słuszne podejście do sprawy !! big_smile

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

4

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

@thekonrab mamy tutaj na stronie Oświetlenie led w ofercie szeroką gamę bardzo różnych sterowników do oświetlenia led, tylko że musisz troszkę poczekać, bo sklep jeszcze nie ruszył w pełni, niby już jest, ale nie działa jeszcze jak powinien, programista ma tam jakieś problemy i ogrom roboty z wprowadzaniem całej kupy produktów jest, ale w maju ma już działać. Napisz może na maila firmowego, bo ja Ci niestety dokładnie  nie powiem, bo też znam się na elektryce tak jak Ty wink, pracuję w innym dziale, ale powinni Ci coś doradzić.

Pozdrawiam

5

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Ja polecam chłopaków z LEDin. Znają się na temacie. http://www.ledin.pl/contact.php

6

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Czy ktoś jeszcze ma sklep z oświetleniem?
jakby co to tutaj można się reklamować  lol

7

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

thekonrab napisał/a:

Jak podłączyć do subofera aby ledy migały w rytm muzyki ale nie brały energii z subufera tylko z zasilacza.

Coś mi się zdaje że Metro Group sprowadza gotowce do takiego pokojowego świecenia. Metro Group => Media Saturn => Media Markt i Saturn. wink

8

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Jednak zdecydowanie odsyłam na Elektrodę - tam znajdziesz to czego potrzebujesz - coś całkowicie nie profesjonalnego, ale z bajerem tongue

9

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Witam serdecznie

thekonrab - Istnieje produkt, który może rozwiązać Twój problem. Proszę zerknąć na specyfikację:

http://www.ledin.pl/product-pol-133-Kon … iskow.html

W połączeniu z taśmą RGB zrealizuje Twoje założenia.

Pozdrawiam

10

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Tak się składa,że ja posiadam sklep z oświetlenie Mezoko.com wiec gdyby coś Cię zainteresowało, to zapraszam. Pomysł aby oświetlić pokój diodami LED jest bardzo fajny,możesz go śmiało zrealizować.

11

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Osobiście uważam że lepiej takie rzeczy zlecać profesjonalistom. Ja zamówiłem ledy w suficie z nie przeczytał regulaminu/ i jestem zadowolony, robią wszystko od dostawy, pomiary po montaż. Ogólnie polecam  wink

12

Odp: Diody led(Oświetlenie pokoju )wraz z rytmem muzyki

Przywaliłeś jak BOR w cinquecento...