1

Temat: Etc Congo jr - Help

Koledzy oświetleniowcy kto  zna dobrze ten stół (Etc Congo jr) i nauczył by mnie jego obsługi , mam ten stół na stanie firmy a za tydzień będę musiał na nim zrobić imprezę . Ktoś pomoże ?

2

Odp: Etc Congo jr - Help

Axwell napisał/a:

Koledzy oświetleniowcy kto  zna dobrze ten stół (Etc Congo jr) i nauczył by mnie jego obsługi , mam ten stół na stanie firmy a za tydzień będę musiał na nim zrobić imprezę . Ktoś pomoże ?

Zadzwon do Prolightu oni prowadza szkolenia z congo

3

Odp: Etc Congo jr - Help

akurat teraz się niewiele dzieje w prolight, jeśli idzie o szkolenia.. ale jest dostępna instrukcja do Congo (również w polskiej wersji językowej), więc raczej nie powinieneś mieć kłopotu z ogarnięciem tematu..

4

Odp: Etc Congo jr - Help

instrukcje już przeglądałem, jest napisana bardzo chaotycznym językiem, ale jeżeli nie będzie innej opcji to pozostanie moja ostatnia deska ratunku smile

5

Odp: Etc Congo jr - Help

Sash nie wiem skad masz takie informacje, ja akurat mam zupelnie odmienne. Polecam kontakt z prolightem

6

Odp: Etc Congo jr - Help

a no to przepraszam jeśli wprowadziłam w błąd smile

7

Odp: Etc Congo jr - Help

Polska instrukcja jest trochę ciężka do przetrawienia, ale ostatnio wyszedł Tea Break Tutorial do congo, który całkiem nieźle pokazuje podstawy, plus możesz zainstalować na stole training tutorial movies, na których jest pokazana obsługa stołu.

8

Odp: Etc Congo jr - Help

good point ala smile

9

Odp: Etc Congo jr - Help

Myślę że mogę Ci pomóc. Pisz co Cię trapi.

Michał Bystrzycki
--------------------