1

Temat: głowy Elation 250 design spot

Witam , nie znalazłem dotąd tematu dotyczącego tych głów, muszę zakupić 6 szt ruchomych głów w cenie 4000-5000zł , mój wybór rozciąga się między chińczykami takimi jak np SHOWTEC PHANTOM Spot 250 albo (bardziej) Elation Design spot 250 co polecacie? czy ktoś używa tych głowic?

Ostatnio edytowany przez KossB (2012-02-26 10:45:47)

2

Odp: głowy Elation 250 design spot

cena za sztukę czy komplet?

3

Odp: głowy Elation 250 design spot

Jak cena za 1szt to daj sobie spokój, poszukaj firmowych urządzeń, z którymi w razie awarii nie będzie problemu z serwisem.
Zapewniam, że w tej cenie za 1szt znajdziesz coś nie coś.
A z doświadczenia to Elation 1200W (spot i wash) świeci jak słabe 575, nie wnikam czy to wina firmy, która nie wymienia żarówek czy wina urządzenia, na 250W też coś robiłem 1 szt czekała na części  a poza tym wszystko poprawnie (głowy były nowe) bez rewelacji.

Odp: głowy Elation 250 design spot

jeżeli kolega byłby zainteresowany mam do sprzedania 6 sztuk prawie nowych showtec panom 250 spot z case 6 głów 3 x case. głowy mają wyswiecone 100 godzin

Odp: głowy Elation 250 design spot

ja używam showtec 250 spot ogółem jestem zadwolony. kupilem teraz martiny i mam na zbyciu showtec.są na gwarancji 1.5 roku

Odp: głowy Elation 250 design spot

stan jak nowy. mogę podeslac zdjęcia. i sprzet  oczywiście z faktura. mam też do sprzedania 2 sztuki showtec250 wash. wyjęte dwa razy z kartona . na gwarancji :-)

7

Odp: głowy Elation 250 design spot

cena za sztukę. wiem że w tej cenie mogę zakupić coś markowego ale urządzenia niestety muszą nowe używki odpadają

Ostatnio edytowany przez KossB (2012-02-25 23:50:34)

8

Odp: głowy Elation 250 design spot

250 to w podobnej cenie LTT nie sprzedawało MAC250?
Chyba, że ta promocja już się skończyła.


@edit,
http://www.ltt.com.pl/promocja2012

Ostatnio edytowany przez kajet24 (2012-02-26 03:01:43)

9

Odp: głowy Elation 250 design spot

ta promocja jeszcze jest możesz kupic nówki kryptony!!!

10

Odp: głowy Elation 250 design spot

jeśli chodzi o głowy z dalekiego wschodu to polecam takie:

http://www.pr-lighting.com/

11

Odp: głowy Elation 250 design spot

tak są kryptony z tym że na ltt ceny podane są w netto a ja mam 4000-5000zł za szt brutto,
co innego moglibyście polecić?

\\ Co sądziecie o GLP ypoc 250

Ostatnio edytowany przez KossB (2012-02-26 10:53:53)

12

Odp: głowy Elation 250 design spot

nie wiem jak Ypoc 250
ale ostatnio oglądałem impression Spot One i muszę powiedzieć że bardzo pozytywnie
bardzo cicha i ładnie świeci no i led smile

YPOC 250 wydaje się prosta, niemniej myślę że wykonanie powinno być jak najbardziej OK

Odp: głowy Elation 250 design spot

Zależy co chcesz robić. Świeciłem na nich kilka sztuk, w jednej robiłem gobosy bo się zacinały. Do domu kultury czy na bankiety ok, na scenę słabo.

14

Odp: głowy Elation 250 design spot

Z tą bezawaryjnością to podobno różnie, ale prawda taka, że nie ma urządzeń, które się nie psują! Najważniejsze abyś mógł kupić części do tego nawet za 3 lata, a nie że Chińczycy powiedzą, że oni już taki części nie mają, że silników nie produkują do tych modeli itp..
Co do dużej mocy to min 700W albo lepiej 1200W, bo 250W trudno nazwać dużą mocą. Inna sprawa, że kiedyś na scenach były głownie 250W urządzenia i wszyscy pracowali. Ale dziś 250W na plener, gdzie pewnie jeszcze stosujesz urządzenia LED to dramat będzie.

Niestety chciałbyś kupić za 5000 brutto nowe, dobrej jakości, mocne urządzenia na plener - NIEMOŻLIWE!!!

Możesz kupić nowe, przyzwoite ale nie dużej mocy. Możesz też kupić mocniejsze, używane, solidne.
Możesz kupić nowe, większej mocy, solidne ale musisz dołożyć. Kombinacji kilka.