16

Odp: Nowe forum estradowe

Michał napisał/a:

Nie mam czasu - muszę wyprać kalesony.

I tak właśnie należy traktować temat

nie wnikać smile
jak ktoś będzie chciał to się zarejestruje
a jak nie to nie

dajcie spokój - są ważniejsze problemy na świecie - np. zamarzająca ropa neutral

17

Odp: Nowe forum estradowe

Marchw napisał/a:

VGC - proponuję wrzucić link do naszego forum jak już się zarejestrowałeś... wink Skoro nie ma w tym żadnego problemu w tą stronę, to czemu miałby być w drugą..? smile
Oczywiście ironia z mojej strony jakby kto pytał.


mówisz i masz  smile

18

Odp: Nowe forum estradowe

VGC już nabija posty smile

Do you speak English?
Yes, I don't

19

Odp: Nowe forum estradowe

robeq napisał/a:

VGC już nabija posty smile

no przecież Marchw mi kazał smile

20

Odp: Nowe forum estradowe

nie dość że nowe koszulki to jeszcze po 1 zł tongue

21

Odp: Nowe forum estradowe

kajmar888 napisał/a:

nie dość że nowe koszulki to jeszcze po 1 zł tongue

Normalka. Nie takie rzeczy "walają się" na stronie w trakcie jej tworzenia, np. wypełniacz tekstowy pod "Aktualności" wink

22

Odp: Nowe forum estradowe

żartowałem, aczkolwiek byłby to mily gest ze strony elwo gdyby koszulki były po zeciszu ;D

23

Odp: Nowe forum estradowe

Miom zdaniem robienie kolejnego forum o tej tematyce jest słabe... branża nie jest taka duża aby wymagała kilku forów , a tu raczej ok jesli chodzi o moderatorów

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

24

Odp: Nowe forum estradowe

krzyzak napisał/a:

Miom zdaniem robienie kolejnego forum o tej tematyce jest słabe... branża nie jest taka duża aby wymagała kilku forów , a tu raczej ok jesli chodzi o moderatorów


oczywiście, nikt nie może miec zarzutów do tego forum, ale konkurencja jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła.   lepsze forum samo sie obroni..

25

Odp: Nowe forum estradowe

poważna podstawą forum są tematy i posty, które uzbierały się z biegiem czasu i tego nikt nie przeskoczy. Choćby nie wiem jakie kompendium wiedzy zrobił gdzie indziej to i tak nie ogarnie tongue

26

Odp: Nowe forum estradowe

Co jaj co ale naszego Hydepark nic nie jest w stanie zastąpić big_smile

27

Odp: Nowe forum estradowe

Hydepark to podstawa, bo można sobie bezkarnie pospamować tongue

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)