16

Odp: Praca dla Technika

ok robeq, racja:) troche sie zdenerwowalem  bo mam troche stażu pewne już umiejętności i chciałbym dla nich pracować a nie będę bo nie mam SEPa i nie jestem kompletnie zielony:) nie dam sie tez wsadzic nie wyspany za kierownice bo w 2010 zginął nasz akustyk Piotrek Rrosa [ *] końcówki mocy z tylnego siedzenia go zabiły, a w zeszłym roku cudem nie wpadliśmy z chłopakami do rzeki i powiedzialem sobie ze nigdy wiecej

17

Odp: Praca dla Technika

Po pierwsze Szymon nic nie pisał o jeździe nie wsypanym itd. dopisek forumowiczów
Po drugie, zgadzam się z Tobą, nie wsiadłbym za kierownice wiedząc że mam przed sobą wiele km a jestem nie wsypany....szanuje swoje ale i przede wszystkim innych życie.
Po trzecie , wracając do tematu początkujących, zgaduje iż chodzi o to aby tych ludzi samemu wyszkolić od razu do systemu pracy w danej firmie i najlepiej aby nie mieli dziwnych przyzwyczajeń z jakiś innych firm, przede wszystkim tych złych smile

Do you speak English?
Yes, I don't

18

Odp: Praca dla Technika

Trzeba zniechęcać młody narybek jak się tylko da. By się później nie dziwił:)

19

Odp: Praca dla Technika

@clubbeer:

Kolego, nie wiem gdzie Ty do tej pory pracowałeś, ale wychodzi że mało wiesz o branży:  czy myślisz że największa w kraju firma oświetleniowa (no i pewnie największa Polska/Czechy/Słowacja,Ukranina i reszta demoludów), Transcolor ma czas na zatrudnianie ludzi którzy nie mających SEPu????  no i chyba, a mam taką nadzieję, juz minęły czasy kiedy ekipy pracują 48 h non stop.....

20

Odp: Praca dla Technika

VGC napisał/a:

no i chyba, a mam taką nadzieję, juz minęły czasy kiedy ekipy pracują 48 h non stop.....

Co to to nie koniecznie

21

Odp: Praca dla Technika

mam dozor jesli potrzeba i nie szukam pracy. Co wy tacy drażliwi na ten temat.

Ostatnio edytowany przez clubbeer (2012-02-05 21:24:37)

22

Odp: Praca dla Technika

no właśnie nie wiem co napisać, mam przezór..

Chłopaki..., co nie które jesteście od życia oderwani troszeczkę

Michale ...

"Dla Boga, panie Wołodyjowski! Larum grają! wojna! Nieprzyjaciel w granicach! a ty się nie zrywasz! szabli nie chwytasz? na koń nie siadasz? Co się stało z tobą, żołnierzu? zaliś swej dawnej przepomniał cnoty, że nas samych w żalu jeno i trwodze zostawiasz?"

Ostatnio edytowany przez rokigd (2012-02-05 22:26:16)

Bogdan

HD

23

Odp: Praca dla Technika

Oto jestem...
Będzie otwarty ponownie tylko na wniosek Zakładającego. Pozdrawiam.

Michał Bystrzycki
--------------------