1

Temat: Robe color spot 575 at przegląd

Mam kilka główek tego typu i mam pytanie co ile powinno się robić przegląd lub konserwacje tych urządzen albo czy moge sam to zrobić bez zniszczenia urządzenia. nadmieniam ze mam je 3 lata i narazie sprawują się bez problemu

2

Odp: Robe color spot 575 at przegląd

W takim wypadku proponowałbym szybko zrobić przegląd, szczególnie jeśli urządzenia pracują z dymem. pamiętaj aby używać dużo sprężonego powietrza, najlepiej z puchy nie z kompresora, a to dlatego że w kompresorze zbiera się wilgoć.
powodzenia

3

Odp: Robe color spot 575 at przegląd

warto dokrecic niektore srubki , bedzie napewno pracowal ciszej, przedmuchac goba, wyczyscic soczewki itp jesli nie masz dwoch lewych rak mozna spokojnie zrobic to samemu a przy okazji zrelaksowac sie i poznac budowe urzadzenia smile pozdro

4

Odp: Robe color spot 575 at przegląd

Ja wlasnie skonczylem przeglad i konserwacje moich glowek wiec najlepiej polecam poodkrecac kazda tarcze z kolorami i soczewke i umyc ja plynem do szyb i miekka sciereczka tak samo lustrzanki itp. tarcze znajda sie poprzez magnesiki wiec niemartw sie o przesuniecia, pamietaj zeby wyczyscic nie tylka sama glowe ale takze i podstawe, ramiona. Zajmuje to troche czasu ale warto glowa nagle zaczyna swiecic jasniej i ma leprze barwy big_smile
Tak na marginesie to TSE tak czysci swoje glowy raz w tygodniu z tego co slyszalem

5

Odp: Robe color spot 575 at przegląd

Troll napisał/a:

Tak na marginesie to TSE tak czysci swoje glowy raz w tygodniu z tego co slyszalem

;-);-);-);-)

Optyke lepiej przecierać pianką do ekranów LCD

6

Odp: Robe color spot 575 at przegląd

to samo dotyczy filtrów ... A naj lepiej robic to bez plynow i hemi

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

7

Odp: Robe color spot 575 at przegląd

Optyke lepiej przecierać pianką do ekranów LCD

która zostawia smugi i nie czyści za dobrze ...

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg