1

Temat: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

Witam wszystkich.

Jestem właścicielem odrobiny gratów.
Jeśli ktoś będzie w potrzebie to zapraszam smile

Mam swoją scenę ( nówka po pierwszym sezonie letnim ), nagłośnienie tradycyjne oraz liniówkę, troszkę światła ( ale najczęściej wynajmuję podwykonawców ) oraz telebim - 12 metrów kwadratowych ( ale w razie potrzeby może być większy smile ).
Wszelkie informacje o mojej firmie:
http://www.art-tech.net.pl/
na profilu youtube można obejrzeć kilka filmików z moich sztuk:
http://www.youtube.com/user/arttechlivesound

Mam dostępnych kilka samochodów:
DAF z kontenerem ( 7 x 2,4 x 2,4 )
Mercedes z kontenerem ( 8 x 2,4 x 2,4 )
Fiat z kontenerem ( 4 x 2,2 x 2,2 )
Wszystkie samochody z windą.
Dodatkowo samochody osobowe dla obsługi.

W razie pytań:
698 863 418 - Konrad

2

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

zajżałem drogi Lodzio na Twoją stronę. po pierwsze nie wymieniasz konkretnych urządzeń jakie posiadasz!!!!!!!! po drugie nie zgodzą się z Twoim postrzeganiem roli najazdów. Na plenerze powinna być droga komunikacji pomiędzy fohem i sceną. Poza tym płotki w dużej mierze zapewniają bezpieczeństwo ekipie na fohu, bo zdarzają się różni słuchacze.

3

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

Owszem nie wymieniam bo zauważyłem, że przez ostatnie dwa lata ani jeden organizator nie spytał o marki urządzeń. Ale mogę napisać tutaj:)
Scena Alustage 10,5 x 8 + bramy pod nagłośnienie. Podesty 1-1,8. Oryginalne siatki.
Nagłośnienie tradycyjne HK audio Projector(dwa zestawy)
System liniowy Pol Audio SLA 208 ( 7 sztuk na stronę ) + basy. Meyer hp700 ( 6 sztuk )
Monitory JBL SRX 712m ( 10 sztuk )
Konsolety:Allen&Heath gl2800/56 kanałów
Digidesign Venue SC48
Yamaha 01
Peryferia: 5 x dbx166xl + 3 x dbx1074 + 1 x klark teknik dn360 + 4 x klark teknik sq1g + tc m-one + yamaha spx990
Multicore 56 kanałów+ osiem zapasowych, 16 powrotów, 50 metrów (wszystko na multipinach Harting - łącznie z grzebieniami do stołów ) z rozszyciem na monitory + najazdy kablowe.
Mikrofony do wszystkiego po kilka-kilkanaście sztuk.
Ekran - co prawda nie mój,ale leży w moim magazynie i mogę korzystać.o nim przepisze wam info z dokumentacji bo dopierodwa tygodnie temu przyjechał i widziałem go tylko raz.
Światło: 24 x Par64
20 x led par 64 eurolite
Strobo 1500W eurolite
Dymiarka Antari z1200
Reszta światła narazie od podwykonawców(moja firma istnieje doppiero od 2007 roku)
Oprócz tego wszystkiego mam jeszcze 12 parów 56, trzy dymiarki małe z pilotami,jakieś mniejsze monitory, małe agłośnienia na konferansjerki cztery mniejsze pyty itd.

A jeśli chodzi o najazdy to cóż.Ja kupuję to na co mam klientów.robię sporo spektakli i koncertów w kościołach. Poza tym organizator jest zadowolony jak mu płotki nie dzielą publiki na pół, a stanowisko FOH i tak zawsze jest odgrodzone.
Poz tym ja najazdy traktuję jako ochronę dla pyty bo ta którą wymieniłem powyżej( nie jedyna,ale najlepsza jaką mam) kosztowała grubo ponad 20 tyś i nie wyobrażam sobie żeby ktoś po niej spacerował( ochrona czy akustycy-świetliki).

4

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

lodzio napisał/a:

Poz tym ja najazdy traktuję jako ochronę dla pyty bo ta którą wymieniłem powyżej( nie jedyna,ale najlepsza jaką mam) kosztowała grubo ponad 20 tyś i nie wyobrażam sobie żeby ktoś po niej spacerował( ochrona czy akustycy-świetliki).

Brak zaufania do własnych pracowników .. ehh hmm

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

5

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

Nie do własnych pracowników tylko do wszystkich innych.
Sam dobrze wiesz że jak jest sztuka to w tunelu stoi kupa ludzi + ochrona która ma gdzieś kable i takie tam.

6

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

artyści również mają to gdzieś, przypomniałem sobie jedną sztukę, na której jeden z członków kapeli przyjechał samochodem pod samą scenę przejeżdżając po pycie... hmm dźwiękowiec nie wytrzymał i poszedł faceta autentycznie zj....ć

Ostatnio edytowany przez Mikey (2012-01-12 16:43:58)

7

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

Sluchajcie ja rozumiem pyty sprzet koszta etc. ale powiedzmy sobie szczerze i otwarcie, że wina człowieka jeżdżacego po pycie jest zerowa. Oczywiscie jest to sytuacja dla nas irytująca. Patrząc jednak na problem od strony organizacyjnej to jest to tylko i wylacznie wina firmy ktora ta pyte rozwinela. Skoro ten samochod mogl tam wjechac tzn ze ktos zle badz wcale nie ogrodzil terenu. Zabezpieczenie przewodow nalezy do firmy rentalowej ktora te przewody rozwija. Jezeli firma tego nie robi robi to tylko i wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc. Jezeli mial byc tunel a go nie ma to wyegzekowowanie rozwineicia tunelu nalezy do szefa ekipy

8

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

kiju jak najbardziej masz rację wink

9

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

Śmiech  big_smile  kolego Lodzio Proszę o prawdziwą listę sprzętu bo z tej się już pół Częstochowy śmieje. (Bo reszta jeszcze niebyła na forum ) big_smile

10

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

omen napisał/a:

Śmiech  big_smile  kolego Lodzio Proszę o prawdziwą listę sprzętu bo z tej się już pół Częstochowy śmieje. (Bo reszta jeszcze niebyła na forum ) big_smile

hmm Ciekawe bo akurat lista jest prawdziwa. To że część sprzętu podnajmuję od innych firm chyba nie ma znaczenia zbyt dużego.
Omen - może się przedstaw to się razem pośmiejemy przy najbliższym spotkaniu.
A poniżej dwie fotki z ostatnich dwóch sztuk na których były moje graty:
Sylwester: http://art-tech.net.pl/gfx/koncerty/024.jpg
WOŚP: http://art-tech.net.pl/gfx/koncerty/025.jpg

11

Odp: Nagłośnienie, Oświetlenie, Scena - Częstochowa

Przestańcie już z tą dziecinadą!!