1

Temat: dymiara

Witam.

Muszę kupić nową dymiarkę do 600 zł.Do 600 zł mogę kupić magnuma 650 ale obawiam się ,że będzie on za słaby.Patrzę też sobie na dymiarkę FLZ-2000 co o niej myślicie.Jak dla mnie moc i dmx i możliwość regulacji dyszy przekonuje.Wiem ze to czajna ale martin to przecież też czajna.A róznica w mocy jest kolosalna.

Z góry dziękuje Damian.

2

Odp: dymiara

cóż jeśli dla Ciebie czajna i Martin to to samo to Ci gratuluje. Za 600 nie kupisz dobrej dymiary, albo coś dozbieraj, albo kup jakiegoś JEMa małego

3

Odp: dymiara

Za ten budżet kup trzy Antari F80. Jedna do codziennego użytku,a dwie pozostałe w razie awarii tej codziennej smile

4

Odp: dymiara

Zależy do czego Ci potrzebna. Ja ostatnio kupiłem magnuma 650 na eventy i scene w dk i jestem zadowolony . Polecam.

5

Odp: dymiara

Kup Magnum... i uwierz mi żadna chińska dymiarka nie da Ci takiego outputa co MAgnum.

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

6

Odp: dymiara

Dobra pomyślę nad tym magnumem dzięki smile
Antari mam padła już w niej pompka(powycierały się oringi uszczelki) kupiłem drugą i też padła po roku,za 2 tyogdnie mam parę imprez a bez dymu to kiszka smile

Ostatnio edytowany przez Fago (2011-12-24 10:47:03)

7

Odp: dymiara

Ja miałem to samo z antari, więc kupiłem  magnuma i jest ok. (Bez porównania) smile

8

Odp: dymiara

Widzę ,że jest na allegro używana 1200 ale z zakopca...Dobra wezmę chyba tego 650.