Temat: jak podłączyć i skonfiguować Pandora BOX do Vectora

Witam. Mam następującą sprawę: posiadam zarówno Vectora Blue, jak i media server - Pandora Box. Dowiedziałem się, że mogę dzięki skonfigurowaniu tych dwóch urządzeń wypuszczać projekcję przypisaną do CUE. Patrzyłem w instrukcji, ale tam jest tylko o Arkaosie, który mnie nie interesuje. Proszę o pomoc.

2

Odp: jak podłączyć i skonfiguować Pandora BOX do Vectora

Instrukcja Vectora w ogóle traktuje tylko o uzyskiwaniu połączeń z media serwerami na wybranych przykładach, nie tylko Arkaos. O tym jak sterować poszczególnymi urządzeniami nie ma, bo to rola instrukcji tych sterowanych urządzeń (w tym przypadku instrukcja do Pandoras Box)
Pandoras Box może być podłączony przez Art-Net, Vector może wysyłać Art-Net, więc to tylko kwestia ustawień trybów, zaadresowania urządzeń warstw itd. w jednym i drugim - szczegóły w odpowiednich instrukcjach.

Jakby co to można nas (LTT) odwiedzić i pokażemy (w końcu sprzedajemy Vectory i Pandoras Box).

3

Odp: jak podłączyć i skonfiguować Pandora BOX do Vectora

Dokładnie - pobierasz z biblioteki urządzenie  (  jeśli masz w bibliotece ? ) wgrywasz i dimerujesz podkładasz filmy czy obrazki oraz jeszcze kilkanaście ciekawych funkcji  itp sprawy .
Ja też pracuje na coolux - e tyle że Player  nie serwer.

Ostatnio edytowany przez nomaag (2011-10-12 15:16:12)