31

Odp: Wysiwyg R23

Nom i własnie przed chwilą wróciłem od kolego Krzyżaka....zaje###ta sprawa z takim podłączeniem...

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

32

Odp: Wysiwyg R23

Ja tez już odpaliłem i Vector on pc steruje głowkami w Wiswygu fajna sprawa.

33

Odp: Wysiwyg R23

fajna sprawa ale przydają się 2 monitory jak masz sterownik on pc...  na jednym wyg na 2 on pc....

34

Odp: Wysiwyg R23

można zrobić biblioteki urządzeń z wyg 23 do wyg 22... trzeba zainstalować 23 zrobić kopie bibliotek. odinstalować 23 zainstalować 22 dodać do bibliotek 22 dane z 23 z tym ze nie można zamieniać jakiegoś pliku nie pamiętam co to było... minus? nie działają opcje video w urządzeniach

35

Odp: Wysiwyg R23

Już jest chyba nawet Wyg 24.
Ps . Prawdziwego Vectora podłączyłem  kablem z laptopem na którym jest wyg 22 ale niestety nie chcą się połączyć mimo instrukcji z Compulite. Vector on PC łączy się bez problemu.  Może ktoś pomóc może jest jakiś kruczek by to zadziałało?

36

Odp: Wysiwyg R23

zainstaluj sterownik.. compulite...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

37

Odp: Wysiwyg R23

nomaag napisał/a:

Ps . Prawdziwego Vectora podłączyłem  kablem z laptopem na którym jest wyg 22 ale niestety nie chcą się połączyć mimo instrukcji z Compulite. Vector on PC łączy się bez problemu.  Może ktoś pomóc może jest jakiś kruczek by to zadziałało?

Jak działa z Vector PC to powinno działać z konsoletą. Zakładając że naprawdę ustawione jest wszystko tak jak instrukcja nakazuje, to należy sprawdzić inne rzeczy.
Nie zawsze krosowany kabel się sprawdza (oczywiście krosowanego używałeś?), szczególnie w laptopach.
Pewne łączenie daje pośrednictwo switcha i użycie prostych kabli a dodatkowo żadnych firewalli.

38

Odp: Wysiwyg R23

wyg 24 jest dla membersów - nie jest jeszcze oficjalnie wydany. jest w fazie testów

39

Odp: Wysiwyg R23

KacperP napisał/a:
nomaag napisał/a:

Ps . Prawdziwego Vectora podłączyłem  kablem z laptopem na którym jest wyg 22 ale niestety nie chcą się połączyć mimo instrukcji z Compulite. Vector on PC łączy się bez problemu.  Może ktoś pomóc może jest jakiś kruczek by to zadziałało?

Jak działa z Vector PC to powinno działać z konsoletą. Zakładając że naprawdę ustawione jest wszystko tak jak instrukcja nakazuje, to należy sprawdzić inne rzeczy.
Nie zawsze krosowany kabel się sprawdza (oczywiście krosowanego używałeś?), szczególnie w laptopach.
Pewne łączenie daje pośrednictwo switcha i użycie prostych kabli a dodatkowo żadnych firewalli.

Ps . vector on PC  i  Wyg sa na jednym Laptopie działa natychmiast / vectora łaczyłem krosowanym kabelkiem . vector widzi laptop w sieci a jednak wyg nie łaczy sie z vectorem. Spróbuje jeszcze zwykłym kabelkiem i dodatkowo przez switcha.

PS 2. Czy w wygu w zakładce LIVE widać zmianę barwy pracując w CMY ? Bo mi działa tylko zmiana kolorów na tarczy.  CMY nie działa jest ciągle białe światło.

Ostatnio edytowany przez nomaag (2009-06-08 21:23:26)

40

Odp: Wysiwyg R23

z tego co mi wiadomo w październiku kończy się dongel do wyga 22 ...
Ciekawe ile osób będzie datę w systemie zmieniało smile

41

Odp: Wysiwyg R23

Czyżby szykował się sequel do filmu "50 pierwszych randek"?  tongue

42

Odp: Wysiwyg R23

Można wystarczy w wygu po pachować lampy tak samo w konsoli , ale najpierw trzeba wybrać konsole linie Dmx itp . W świni jest to proste bo podlalczasz panem do kompa , sciagasz ze strony programom i działa . Wirtualne programowanie gotowe:))

43

Odp: Wysiwyg R23

Zerknijcie sobie na opcje podłączania Capture Polar. Po prostu łączy się konsoletę z komputerem skrętką i tyle. Capture sam znajduje podłączone protokoły i przypisuje do linii DMX (oczywiście można zrobić to samemu).

Michał Bystrzycki
--------------------