Temat: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Wyga R25, lecz mam problem z połączeniem go z GrandMA1 lub 2 onPC, trochę zbłądziłem.
Mógłby ktoś nakierować?

2

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

http://www.lightpower.de/PDB/Support/So … YSIWYG.pdf

3

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

Wszystko niby okej, ale mam problem, bądź czegoś nie rozumiem.
Wszystko gra do momentu konfiguracji grandMA2 on PC, potem drivery też niby okej, wybieram konsole w Wygu, wpisuje ten connection name z driverów, łączę się, lecz nie dzieje się nic, nie pojawia się itp. Ponadto Outputs też jest problem, jakby ich nie widział, widzi tylko EDMX.
Gdy odpadam np. w GrandMA2 urządzenia na Full to też ich nie widzi.
W czym może być problem?

4

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

musisz dodać w zakładce data  *wyg  po lewej stronie linie dmx w tej chwili masz edmx dodaj linie dmx 1,2,3,4..... i tak ile tego masz
Urządzenia muszą być też pachowane zgodnie z liniami dmx w Ma. najlepiej robić to w zakładce data...

5

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

Niby dodałem testowo 4x MAC 301, mam spatchowane w MA tak samo jak w Wygu, ale on ich dalej nie wyświetla, w czym może być tym razem problem.
Dodałem linie DMX 1 i umieściłem ją w Output 1 w Wygu przy konfiguracji console.

6

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

a zrobiłeś Connect przy opcji live gdzie dodajesz konsoletę do show?

7

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

Tak, tam mam wszystko okej.

Mam też problem z tym, że jak w DATA patchuje urządzenia, to jak je umieścić na projekcie? np. aby stały na ziemi? Niby mam popatchowane wszystko ale coś dalej jakby było nie tak?

8

Odp: GrandMA1/2 onPC + Wyg R25.

A jednak nie wszystko skoro nie działa.
Powodów może być dużo, zazwyczaj jakiś przeoczony/zignorowany punkt w instrukcji połączenia.