31

Odp: Wizualizacja

No czyli dobrze pamiętałem. A co do demo to faktycznie wydaje mi się że to się nie uda.

32

Odp: Wizualizacja

Michał napisał/a:
kiju napisał/a:

Nie wiem czy adresy IP nie muszą się różnić tylko ostatnią cyfrą. czyli 90.10.10.0 i 90.10.10.1 naprzykład.

Zdecydowanie muszą

Niekoniecznie. To zależy od maski sieciowej. Vector jest dość liberalny pod tym względem. Ja pamiętam że wystarczała zgodność pierwszej liczby IP, gdy maska była 255.0.0.0.

33

Odp: Wizualizacja

tak więc ustawiłem adresy tak jak pisał kiju
90.10.1.10 i 90.10.1.11

i działa smile

nie wiem czy to była tego wina, ale śmiga aż miło
dzięki za pomoc

teraz święta za wygiem tongue

34

Odp: Wizualizacja

To się cieszę że działa:)

Odp: Wizualizacja

Masz demo Wysiwyga prawda?
Powiedz, z jakimi plikami show możesz pracować w demie? Tylko z tymi, które są dostarczone z instalką (samples) tak?

36

Odp: Wizualizacja

Z tego co ja wiem działa wszystko po za opcją zapisywania ... ale nie gwarantuję w 100% że tak jest

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

37

Odp: Wizualizacja

Łukasz Kornafel napisał/a:

Masz demo Wysiwyga prawda?
Powiedz, z jakimi plikami show możesz pracować w demie? Tylko z tymi, które są dostarczone z instalką (samples) tak?

Nie zapiszesz i nie zobaczysz w perform

Michał Bystrzycki
--------------------

38

Odp: Wizualizacja

Dobry.

wyskrobałem coś i renderuje to by było łatwiej używam managera randerów tongue 
i co ciekawe 4 rdzeniowy procek 4 giga ramu (wykrywa tylko 3,25 ale jak wiemy w xp nie przewidywano więcej tongue
100% procesora i 1 giga ramu zjada menager, czas randeringu jednej bitmaty 47 godzin sad aż tyle potrzebuje na detale czy przesadziłem z jakością ?

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-10-22 11:45:33)

39

Odp: Wizualizacja

Jeśli Wysiwyg to raczej coś przeskrobałeś...

Michał Bystrzycki
--------------------

40

Odp: Wizualizacja

Witam, czy Waszym zdaniem Enttec DMX USB Pro byłby dobrym interfejsem (Art-Net) do połączenia SunStripów Active w Matryce i podpięci do komputera?