1

Temat: Ktoś mi przybliży Celco Ventura lub ??

Zastanawiam się nad konsolą do 15 tyś.
Założenie brzmi aby małe teatralne przedstawienia pociągła, oraz  koncerty jezz-owe rocko-we w klubach jak i mniejszych plenerach.
Sprzęt na drugim końcu kabla różniasty od PC-etów, LED-PAR-ów, po głowy. Praca w dużej części live (i co gorsza chyba niewielu artystów słyszało o próbie światła) i sie zastanawiam czy ta konsola była by odpowiednia. Wymagania wygórowane cenna niska niestety a no i zastanawiam się jeszcze nad tym nowym smart Fadem ML ETC.
Pytanie ogólne kto pracował jakie odczucia, jak przy pracy live i właśnie częstych działaniach na ukręceniu czegoś bez czasu na porządne z programowanie.
Z góry dzięki info

2

Odp: Ktoś mi przybliży Celco Ventura lub ??

Witam.
U mnie w firma kupiła takowe stoły ETC ale nie miałem sie kiedy nimi pobawić.
Szkoda bo wygląda to na fajny stolik... ma 2 linie DMX wiec może parę rzeczy obsłużyć...
Fajnym tematem są kolorowe przyciski...
Pozstaram sie coś dowiedzieć na ich temat i napisac..

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: Ktoś mi przybliży Celco Ventura lub ??

No właśnie ja poznałem powierzchownie ten stoliczek na dniach otwartych prolightu, fakt wybór kolorów robi wrażenie, ale to co mi się podobało że podłączyć można lapa po USB więc nie jest to tylko program komputerowy i wing ale coś więcej. Czekam na pierwsze testy;) z góry dzięki

4

Odp: Ktoś mi przybliży Celco Ventura lub ??

Miałem ML ETC przez bardzo krótką chwilę i mogę powiedzieć, że do pracy live daje radę, ciekawa jest opcja do washy - przyciski mają kolory zbliżone do rzeczywistych więc można szybko wybrać coś, co nam będzie pasowało. Kilka podstawowych programików np. do ruchu i zmian kolorów też może się przydać. Poza tym rozbudowana biblioteka urządzeń pozwala je szybko wybierać. Nie wiem do końca jak wygląda wprowadzenie nowego urządzenia i jego zapis - ale coś mi świta, że chyba używa sie kart (SD?).
Dobrze napisali instrukcję a dodatkowy filmik z prezentacją (i lektorem) też sporo rozjaśnia w głowie.
Później postaram się napisać coś więcej... Pozdrawiam