Temat: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

Tak jak w temacie do sprzedania mam Showtec Showdesigner 512. Cały opis podany w linku.

http://allegro.pl/showtec-showdesigner- … 92912.html

Pozdrawiam smile

2

Odp: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

Możesz podać do siebie jakiś numer gg albo tel ? smile
Z góry dzięki Damian.

3

Odp: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

da się w nim pod te białe przyciski zapisać tylko i wyłącznie kanał np 16 na 255 jako flash , kanał 17 na 255 jako flasz lub on/off ?? i tak wszystkie białe przyciski ??

4

Odp: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

bart_krk napisał/a:

da się w nim pod te białe przyciski zapisać tylko i wyłącznie kanał np 16 na 255 jako flash , kanał 17 na 255 jako flasz lub on/off ?? i tak wszystkie białe przyciski ??

takich udogodnień żeby dla samego konkretnego urządzenia niestety nie ma, ale sama opcja odtwarzania scen na zasadzie on/off i flash naturalnie jest

5

Odp: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

nie chodzi mi o urządzenia ,,, tylko i wyłącznie dimer przycisk  11  dimer 11 na full , przycisk 23 kanał dimera 23-go na full

6

Odp: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

Sorry że wcześniej nie napisałem, ale sterownik już jakiś czas temu został sprzedany.

7

Odp: Sprzedam Showtec Showdesigner 512

bart_krk napisał/a:

nie chodzi mi o urządzenia ,,, tylko i wyłącznie dimer przycisk  11  dimer 11 na full , przycisk 23 kanał dimera 23-go na full

sorka nie doczytałem, w każdym razie nie można wink możesz sobie dimmery przypisać do 3 masterów co najwyżej