16

Odp: dymiarka

forpi napisał/a:
kazio677 napisał/a:
midams napisał/a:

No dalej pokaż na co Cię stać.

A o co Ci chodzi konkretnie ?

No mi się wydaje ze chyba o Feel tongue


Zgadza się tongue ale ja nic nie wiem jestem laikiem smile

17

Odp: dymiarka

Panowie, Piszę z konkretnym pytaniem i czekam na odpowiedź, a tu jak zauważyłem od dłuższego czasu piaskownica. Kiedyś to forum było źródłem wiedzy a teraz czuje się jak na facebooku!!! ogarnijcie się do cholery !!!! ps. wie coś, ktoś na temat płynów na bazie wody?
pozdrawiam

18

Odp: dymiarka

kajmar zadales pytanie na temat wytwornic look i mdg. Generalnie pytanie czy chodzi Ci o wytwornice dymu czy hazer bo i jedne i drugie obydwie maja w swojej ofercie. O cenach niewspominam bo rozumiem ze je znasz i roznica nie jest dla Ciebie kluczowa.

Co do plynu KAZDA markowa wytwornica ma zalecany przez producenta plyn i TYLKO tego nalezy używać, dlaczego bylo juz opisywane na tym forum milion razy.

19

Odp: dymiarka

tak tak, chodzi mi o foga którego będę sobie napędzał wentylatorem, raczej jestem zdecydowany na look-a ponieważ mdg to jest inna historia cenowa ( niestety) o płyn pytam bo po płynie na Glikolu ( propylenowym) wszystkie jest ujeb... dlatego zastanawiałem się czy może znacie/używacie tych na bazie wody!
pozdro

20

Odp: dymiarka

generalnie jak uzywasz dobrego plynu + wytwornica jest wyregulowana + wytwornica jest regularnie czyszczona i serwisowana to nie jest "ujebane". Bardzo czesto zjawisko plucia plynem jest spowodowane:

zlym doborem plynu - i tu temat rzeka od temperatury przeistaczania sie z plynu w dym az po uzywanie plynu do ciezkich wytwornic w urzadzeniu o mocy 500W

niewyregulowana lub/i zabrudzona wytwornica - tu chyba wiadomo o co chodzi

Ogólnie ja bardzo lubie unique Looka bardzo fajny hazer, jak sie go odkreci na 100% to dosc mocno kopci a daje bardzo fajny dym i nie świszczy jak sie go uruchamia.
Tak jak mówisz MDG to już inna kategoria cenowa ale i inna jakość

21

Odp: dymiarka

kajmar proponuję byś napisał maila lub zadzwonił do sklepu w którym zamierzasz płyn nabyć, zapytasz tam sprzedawcę lub osobę kompetentną jaka jest różnica między płynami, jak widać tutaj trudno o uzyskanie dobrych informacji (pomijając kilka osób które widać że znają się na rzeczy)

22

Odp: dymiarka

zwyczajnie słyszałem o płynach na bazie wody i chciałem tą wiedzę skonfrontować!! pozdro

23

Odp: dymiarka

Jeśli interesuje Ciebie Look, to zobacz również Hazebase. Obie marki są produkowane w jednej fabryce.
Już kilka firm w Polsce chwali sobie produkty Hazebase

www.hazebase.com