346

Odp: Hydepark

Znowu wypowiadasz się za wszystkich ( nikomu ) i tu wychodzi Twoje cwaniactwo jak zawsze na tym Forum.
Napisz że TY chcesz coś wiedzieć, bo moim zdaniem nikogo nie reprezentujesz.

Ostatnio edytowany przez kazio677 (2011-03-26 17:38:14)

347

Odp: Hydepark

Naucz się dobrze pisać chłopie!

348

Odp: Hydepark

ja chyba tez zacznę się z kimś kłócić to nie będę  "początkujący" tylko "rozkręca się" wink

349

Odp: Hydepark

forpi napisał/a:

ja chyba tez zacznę się z kimś kłócić to nie będę  "początkujący" tylko "rozkręca się" wink


Pewnie dobra opcja na zmianę statusu smile Ale Michał będzie wkurzony bo przybędzie kb do serwera wink

350

Odp: Hydepark

http://img.zryte.pl/ja_pierdole_1315.jpg

351

Odp: Hydepark

Miałeś racje vandj - druga elektroda...

Naprawa laptopów, płyt głównych, urządzeń sieciowych, sprzętu estradowego i studyjnego, telewizorów i monitorów LCD... Poza tym reszta elektroniki po uzgodnieniu :)

352

Odp: Hydepark

kazio677 napisał/a:

PODAJ CHOCIAŻ JAKIE KONCERTY ROBIŁEŚ I NA JAKIM SPRZĘCIE ? Z JAKIMI LUDZMI PRACOWAŁEŚ I PRACUJESZ W BRANŻY ?

Hmm...to że robię oświetlenie głównie na weselach i innych imprezach okolicznościowych, pracuje na SHOWTEC'ach  i EUROLITE'ach , na chwilę obecną w stopniu podstawowym poznałem Pilot'a 3000 a największa gwiazda z jaką pracowałem to był zespół Happy End na festynie Ratajanka nie czyni mnie oświetleniowcem według Ciebie?

Ps Sorry wiem że to nie było do mnie ale nie wiem czemu poczułem się urażony.

Do you speak English?
Yes, I don't

353

Odp: Hydepark

midams napisał/a:

Kończę tą szopkę bo nie mam czasu i pękam ze śmiechu (podobnie jak inni)

Nie zakładaj z góry, że wszyscy Ci przyklasują... dlatego stwierdzenie "podobnie jak inni" jest MOIM zdaniem nieprawdziwe smile

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

354

Odp: Hydepark

Dobra zmieńmy temat...

Dziś w Porcie Łódzkim stoi scena urodzinowa na której tylna belka lekko zdeczka jest wygięta pod ciężarem sprzętu który na nim wisi.

Mieli kilka maluśkich sharpików i fajnie naprawdę to świeci. Oprócz tego maki 500 i CP700 dużo sprzętu ale w pełni nie był wykorzystany.

355

Odp: Hydepark

coolibeer napisał/a:

ale w pełni nie był wykorzystany.


tzn ?

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

356

Odp: Hydepark

Hydepark, Hydepark-iem, Bez urazy Panowie, odpaliłem kompa i forum po 4 godzinach, i mam książkę do poczytania  smile  Dopalacze są zabronione tongue
Wrzućcie na luz troszeczkę, opanujcie hormony,  umówcie się na Grunwaldzie w wakacje jak znajdziecie trochę czasu na skrzyżowanie mieczy.

Sorki ale zagłuszane Hydepark są inne ciekawsze tematy

a propo kto robił Małysza ? tongue

A wracając do chińczyka to odległość około 12 metrów nie jest dla niego taka straszna, pod względem światła padającego.
Na całej główce nie ma ani jednego napisu, prócz fuse.
A na kartonie oryginalnym same krzaczki i nalepka PLL LOT  tongue  lądowały w Polsce

Ostatnio edytowany przez rokigd (2011-03-26 22:25:44)

Post's attachments

wasy.jpg
wasy.jpg 101.92 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Bogdan

HD

357

Odp: Hydepark

avekamil napisał/a:
coolibeer napisał/a:

ale w pełni nie był wykorzystany.


tzn ?

tzn że

Sharpy swiecił ładnie i dawał efekt maki 500 w cały świat. Panele ledowe flasha po 3 zamontowane w słupku w miarę ale nic w rytm muzyki.
Stół tiger touch wykorzystany w 30%

CP chodziły automatem tylko w górę z lekkim ruchem na prawo i lewo. Szału nie było ale może podczas jutrzejszego dnia lepiej ten sprzęt będzie wykorzystany.

Wkurzały mnie też 3 blindery które zamontowane były od góry do tylnej belki i napieprzały non stop.

358

Odp: Hydepark

rokigd napisał/a:

Hydepark, Hydepark-iem, Bez urazy Panowie, odpaliłem kompa i forum po 4 godzinach, i mam książkę do poczytania  smile  Dopalacze są zabronione tongue
Wrzućcie na luz troszeczkę, opanujcie hormony,  umówcie się na Grunwaldzie w wakacje jak znajdziecie trochę czasu na skrzyżowanie mieczy.

Sorki ale zagłuszane Hydepark są inne ciekawsze tematy

a propo kto robił Małysza ? tongue

A wracając do chińczyka to odległość około 12 metrów nie jest dla niego taka straszna, pod względem światła padającego.
Na całej główce nie ma ani jednego napisu, prócz fuse.
A na kartonie oryginalnym same krzaczki i nalepka PLL LOT  tongue  lądowały w Polsce

Dziwak jeden sie uczepił. Bóg jeden wie kim jest zgrywa sie jak by znał mnie na wylot. Ocenia po postach które są stare. To moja sprawa co pisze i zaden czub nie bedzie tego podwazał. Koncze ten wywód bo jest bez sensu. Spadam bo trza byc gotowym do pracy smile

359

Odp: Hydepark

midams nie ma się czym przejmować i dupy sobie zawracać. Pozdro i spokojnej pracy wink

360

Odp: Hydepark

coolibeer napisał/a:

midams nie ma się czym przejmować i dupy sobie zawracać. Pozdro i spokojnej pracy wink

Wiem wiem. Wzajemnie trzymaj sie i spokojnej nocy smile