1

Temat: Alfa Beam 300 do sprzedania

Witam

Do sprzedania Clay Paky Alfa Beam 300  -więcej informacji na stronie http://www.transcolor.pl/produkty.php

pozdrawiam

2

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

netto czy brutto:)

3

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

netto

4

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

włodarze mojej firmy zostali już poinformowani .. choć wczoraj dostali info o 8.5tyś  ktoś miał bardzo dużą marże smile

5

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Nie wiem czy chodziło o te same urządzenia :-)

6

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Szymon napisał/a:

Witam

Do sprzedania Clay Paky Alfa Beam 300  -więcej informacji na stronie http://www.transcolor.pl/produkty.php

pozdrawiam



jako że jestem ciekawski: nie sprawdziły sie czy po prostu macie juz za duzo lamp? smile

7

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

NIe jak każda logicznie pracująca firma spłaciła już lizing i może je sprzedać .. zamienić na nowszy model...  itd itp..

8

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Pytanie czy to był leasing czy gotówka...

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

9

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Kto wie.. ale myślę ze nikt nie wydaje w gotówce takiej kwoty z firm renatalowych ... niech to na siebie zarabia spłacając lizingi a ty masz kasę na zabezpieczenie lizingu i obrót gotówkowy.

10

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Ja podejrzewam że to zwolnienie miejsca w magazynie dla nowych Clay Paky wink

11

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Dosyć ciekawa ta dyskusja -a to tylko zwykłe ogłoszenie  smile

12

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Jak by to było ogłoszenie to było by w dziale ogłoszenia  cool
A tak zrodziła się dyskusja o Transach i wymianie sprzętu, porządkach na magazynie lub problemach finansowych których pewnie nie maja smile big_smile

13

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

No to tylko wynik mojego niedopatrzenia, że nie zauważyłem działu ogłoszenia.
Myślę jednak, że to nie ma najmniejszego znaczenia i akurat ta dyskusja nie jest tego wynikiem.

14

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

ja bym polemizował odnośnie formy zakupu jaka jest leasing roll .. czy to jest takie dobre rozwiązanie?

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

15

Odp: Alfa Beam 300 do sprzedania

Jak masz duży obrót to bardzo dobre jak nie masz kasy kombinujesz to niedobre tongue
Nie masz kasy kupujesz "Bez vat bez vat" i wydajesz gotówkę na coś co jest już twoje ale teraz musisz sprzedać ten produkt (zarobić na zwrot tego poniesionego wydatku).

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-03-18 14:54:15)