Temat: Zakup Sprzętu

Witam serdecznie. Planuje rozwinąć trochę firmę. Mianowicie mam do wydania 20 tysięcy. chciałbym w tym sterownik i coś jeszcze smile obecnie dysponuje 20 led par 64. 20 par 64 500w, 4 GŁOWY  LIGHT SKY ORAZ STEROWNIKIEM IMG STAGE LINE 1440. KOLEDZY DORADŹCIE CO BEDZIE NAJLEPSZE

2

Odp: Zakup Sprzętu

w jaki kierunek się chcesz 'rozwijać?" w jakim rejonie działasz, twój zasięg etc, to podstawa info, czym więcej udzielisz  informacji tym więcej otrzymasz wskazówek od kolegów. Kierunek jest bardzo istotny

Ostatnio edytowany przez rokigd (2011-03-14 21:31:58)

Bogdan

HD

3

Odp: Zakup Sprzętu

otóż to...

Michał Bystrzycki
--------------------

Odp: Zakup Sprzętu

wink Na chwilę obecną idę w kierunku imprez scenicznych wiadomo, że z aktualnym zapleczem sprzętowym nie są to jakieś potężne imprezy. Ale mam nadzieję, że uda się rozwinąć trochę interes. Aczkolwiek zdarzają się imprezy typu rożnego rodzaju teatry itp.

5

Odp: Zakup Sprzętu

Kiju sprzedaje BEAMY...

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: Zakup Sprzętu

tak tak też już słyszałem smile

7

Odp: Zakup Sprzętu

co do sterownika to polecam na poczatek Showtec-SHOWDESIGNER-1024 lub jakiegos winga-sa tu specjalisci od tego hehe to ci doradza smile
a wchodzi w rachube uzywany sprzet??
jesli tak to:
2 x mac 500 + 2 x mac 600
na alegro sa w miare tanio smile i z opisu wiadac ze dbano o sprzet smile

8

Odp: Zakup Sprzętu

nasz świat świateł jest malutki, i ja nie bałbym się kupować sprzętu od Kolegów, zawsze lepszy od czegoś tam..., markowy i sprawdzony. Sprzedawany bo za mało i już nie starcza, więcej mocy, "poważna marka" i możliwości = kasa  tongue
nikt Swojej Marki nie zaryzykuje aby sprzedać bubla
środowisko od razu zareaguje....  (taką mam nadzieję, zostanie wyklęty...)

Bogdan

HD