Temat: scena fm / verygoodcompany

czy ktos mi wyjasni:  to są dwie rózne firmy czy jedna firma pod dwiema nazwami??? bo sie pogubiłem.....

2

Odp: scena fm / verygoodcompany

sprzęt ten sam, ludzie ci sami- dwie różne firmy smile spółka siostra normalna sprawa dzisiaj smile

3

Odp: scena fm / verygoodcompany

Maryjusz napisał/a:

sprzęt ten sam, ludzie ci sami- dwie różne firmy smile spółka siostra normalna sprawa dzisiaj smile


cwaniaki smile - ciekaw jestem po co takie akcje....;)

4

Odp: scena fm / verygoodcompany

sądzę, że to pytanie retoryczne jest tongue big_smile

5

Odp: scena fm / verygoodcompany

Maryjusz napisał/a:

sądzę, że to pytanie retoryczne jest tongue big_smile


z tego co widze jedna firma ma siedzibe w krakowie, drugo w warszawie smile   sprytne.

6

Odp: scena fm / verygoodcompany

coś widzę że kolega warilite  jakiś straszny spiskowiec ... przedtem  cos tam o fotisie teraz to ... uspokoję Cię nie ma w tym żadnego podstępu ani czegoś nie legalnego !!!!!!!!!!! poza tym niektóre sprawy niech zostaną może poza forum !!!

7

Odp: scena fm / verygoodcompany

bart_krk napisał/a:

coś widzę że kolega warilite  jakiś straszny spiskowiec ... przedtem  cos tam o fotisie teraz to ... uspokoję Cię nie ma w tym żadnego podstępu ani czegoś nie legalnego !!!!!!!!!!! poza tym niektóre sprawy niech zostaną może poza forum !!!


ale po co Kolego tyle wykrzykników smile  po prostu ciekawi mnie to, a po drugie chcialbym, poznac opinie innych. między innymi do tego słuzy forum smile)

8

Odp: scena fm / verygoodcompany

zadzwoń do nich i zapytaj po co taki zabieg

może im tak wygodnie?

9

Odp: scena fm / verygoodcompany

artmajster napisał/a:

zadzwoń do nich i zapytaj po co taki zabieg

może im tak wygodnie?


nie zamierzam dzwonić - przyznaje się nie lubię tej firmy.

10

Odp: scena fm / verygoodcompany

no i zaczyna sie polskie szambo rozlewać tongue big_smile

11

Odp: scena fm / verygoodcompany

Maryjusz napisał/a:

no i zaczyna sie polskie szambo rozlewać tongue big_smile


rozumiem że Ty wszystkich lubisz i nie masz wrogów w branży? wink))

12

Odp: scena fm / verygoodcompany

wrogów.. hmmm to znaczy że na sztukach wbijasz komuś szpilki w multicory ?? specjalnie nie chciałem użyć nazwy " w pytkę" bo mogło by to być dziwnie odebrane smile

13

Odp: scena fm / verygoodcompany

bart_krk napisał/a:

wrogów.. hmmm to znaczy że na sztukach wbijasz komuś szpilki w multicory ?? specjalnie nie chciałem użyć nazwy " w pytkę" bo mogło by to być dziwnie odebrane smile


hahahahahah!!  wink)))   nic nie wbijam, nawet w pytkę tongue   
ale uwaga bardzo słuszna -  słyszałem od pracownika duużej firmy dźwiękowej że podczas festiwalu w opolu miało miejsce wbijanie w pytkę smile))