16

Odp: showtec showdesigner 512

ja już mamy zamówiony ale może kolega Fago lub coolibeer byliby chętni wink

17

Odp: showtec showdesigner 512

Ja będę chętny na MA 1/2 Full Size

18

Odp: showtec showdesigner 512

szanowny Paniczu midams - Pan tak zawsze?

19

Odp: showtec showdesigner 512

Mikey napisał/a:

szanowny Paniczu midams - Pan tak zawsze?


Nie żartuje wink

Poważnie się zastanawiam nad kupnem MA1 Full Size i nowego Avo Touch

Ostatnio edytowany przez midams (2011-03-10 23:27:48)

20

Odp: showtec showdesigner 512

heh nie ma się co zastanawiać, bo możliwości bezkonkurencyjne patrząc na to od czego ja zaczynam tongue

21

Odp: showtec showdesigner 512

Ja też zamierzam go zakupić ale budżet narazie musi przyrosnąć smile

22

Odp: showtec showdesigner 512

I jak ma może ktoś ten sterowniczek ? smile bo podobno mikey miał zakupić.Ciekaw jestem wrażeń:)

23

Odp: showtec showdesigner 512

w połowie kwietnia zamawiam, obsuwa w zamówieniu wynika z niespodziewanej sytuacji rodzinnej hmm

24

Odp: showtec showdesigner 512

Ok,ok smile

25

Odp: showtec showdesigner 512

Panowie mam na zbyciu mało używany Flash DMX512, bardzo podobny do tego showteca, ale według mnie troche lepszy.

26

Odp: showtec showdesigner 512

właśnie do mnie dotarł sterownik i muszę szczerze przyznać, że jak na takie maleństwo i jak na początkującego, ma spore możliwości big_smile

27

Odp: showtec showdesigner 512

tzn??  jakie to są te spore możliwości .. np: możesz jednym suwakiem kontrolować czas kilku efektów ?

28

Odp: showtec showdesigner 512

programując kroki w chases, mogę dla każdego kroku ustawić osobny czas trwania; mogę zaprogramować sobie osobno chase dla np paneli ledowych i głów po czym odpalić je jednocześnie, podczas odtwarzania JOGiem mogę kontrolować prędkość odtwarzania, jest również ciekawa funkcja Flash umożliwiająca naciśnięcie 1 z 16 przycisków co skutkuje odpaleniem danego chase tak długo aż będę trzymał 1 z 16 klawiszy (lub kilka na raz).

29

Odp: showtec showdesigner 512

Mikey napisał/a:

programując kroki w chases, mogę dla każdego kroku ustawić osobny czas trwania; mogę zaprogramować sobie osobno chase dla np paneli ledowych i głów po czym odpalić je jednocześnie, podczas odtwarzania JOGiem mogę kontrolować prędkość odtwarzania, jest również ciekawa funkcja Flash umożliwiająca naciśnięcie 1 z 16 przycisków co skutkuje odpaleniem danego chase tak długo aż będę trzymał 1 z 16 klawiszy (lub kilka na raz).

W sumie program minimum konsolet pamięciowych ukierunkowanych na rental smile

30

Odp: showtec showdesigner 512

KacperP napisał/a:

W sumie program minimum konsolet pamięciowych ukierunkowanych na rental smile

przepraszam Cię, lecz nie do końca wiem jak interpretować Twoją wypowiedź sad (ostatnio coś mam z tym wybitne problemy - nie wiedzieć czemu)