1

Temat: showtec showdesigner 512

Witam, tak jak w temacie interesuje mnie Wasza wiedza o niniejszym sterowniku, rozważam jego kupno (w niedalekiej przyszłości) jako następce dla aktualnego operatora 192. Wujek google potrafi mi podać jedynie dane techniczne, natomiast nigdzie na youtube czy tym podobnych portalach nie mogę zobaczyć co on potrafi. Tak więc jeśli ktoś miał z nim do czynienia prosiłbym o wypowiedzi, jeśli ktoś uważa że gra nie warta świeczki, niech również o tym napisze wink

http://www.lautsprecher-technik.de/images/1282_0.jpg

Ostatnio edytowany przez Mikey (2011-02-13 17:13:55)

2

Odp: showtec showdesigner 512

Też tak o nim myśle wink Nie aż tak drogi ale pamięć w miare wink

3

Odp: showtec showdesigner 512

pod koniec marca zamawiam, a później jadę jeszcze do znajomego by pokazał mi co można z niego wyciągnąć, tak więc w kwietniu dam znać co to cudeńko potrafi tongue GrandMA to to nie jest, no ale od czegoś skromniejszego zacząć trzeba smile

4

Odp: showtec showdesigner 512

No tak ja to teraz na moim scanicu club roatry wyciskam 7 poty wszystko załądowane po brzegi przyciski padają smile ale jakoś sobie daje rade upycham gdzie sie da ale pamięć w porównaniu do tego powyżej to jak maluch do mercedesa wink Też chyba go w przyszłości zakupię,modlę się by był dalej w sprzedaży smile

5

Odp: showtec showdesigner 512

czytałem trochę o tym modelu, według tego co piszą jest to nowa odświeżona wersja która wprowadzili na rynek dopiero w 2010 roku więc trochę jeszcze zabawi na rynku wink jak nie to musiałbyś pogadać z chłopakami z Piaseczna, tam jest główny dystrybutor Showteca wink

6

Odp: showtec showdesigner 512

To dobra nowina wink

7

Odp: showtec showdesigner 512

będę miał jeszcze okazję porównać z wersją 1024, jestem ciekaw co ona potrafi, więc takie informacje również przekażę jeśli będziesz chciał

8

Odp: showtec showdesigner 512

Trochę spam, ale mam na sprzedaż ten sterownik gdyby co, bardzo mało używany.

9

Odp: showtec showdesigner 512

Ciekaw jestem co do pamięci na jakiej zasadzie to dziala są sceny ok 48 na raz dobre ale w czym te sceny sa zapisane ja mam u siebie banki po 12 scen w jednym w sumie jest ich 30 a potem idzie to w chasery i nie wiem jak to jest w tym showtecu wiesz moze smile ?

10

Odp: showtec showdesigner 512

programowanie scen wygląda następująco:

- wybierasz urządzenia i ustawiasz suwaki w wybranej przez siebie pozycji
- przyciskasz Program
- wybierasz Sc1, Sc2 lub Sc3 (sekcja Scen i grup po środku u dołu sterownika)
- wybierasz nr sceny od 1-16
po kliknięciu jednego z szesnastu przycisków scen następuje automatyczne zapisanie sceny

nie wiem tylko jak to dokładnie będzie to wyglądać w praktyce bo sterownika w ręku jeszcze nie miałem

11

Odp: showtec showdesigner 512

spinty może jako użytkownik owego sterownika mógłbyś Panu Fago tę kwestię wyjaśnić wink

12

Odp: showtec showdesigner 512

Tak jak kolega Mikey napisał, programujemy sobie albo chases albo sceny. Schemat zapisany powyżej jest ok. Potem możemy z kilku scen zrobić sobie chase i zapisać na jednym z przycisków znajdujących się na 3 stronach, także mamy 48 chases i 48 scen (o ile dobrze pamiętam).

Nie używam już tego sterownika, dlatego nie do końca pamiętam jego konfigurację. wink

Ostatnio edytowany przez spinty (2011-03-10 20:11:37)

13

Odp: showtec showdesigner 512

Jaka cena?

14

Odp: showtec showdesigner 512

model 512: ~ 2200zł
model 1024: ~ 2850zł

przejrzyj też dział Ogłoszenia, ostatnio widziałem tam kogoś kto chce sprzedać 512 za ok. 1800zł wink

Ostatnio edytowany przez Mikey (2011-03-10 21:37:24)

15

Odp: showtec showdesigner 512

Kolega podrzucił linka do naszej aukcji. Na gwarancji do maja bodajże, cena z casem dla forumowiczów 1600 zł brutto na fakturę. Użyty zaledwie kilka razy, zero śladów użytkowania.

Aukcja się skończyła, ale zdjęcia są dostępne. http://allegro.pl/showtec-showdesigner- … 92912.html