1

Temat: Myslovitz 2011

Myslovitz 2011http://myslovitz.pl/tech/swiatlo%20plener%202011.pdf

2

Odp: Myslovitz 2011

wygląda ciekawie...tylko nie podoba mi sie połączenie JBLed A7 Zoom+stojaki...nie lepij dac krate??..bedzie bezpieczniej dla ludzi i sprzetu.. tongue

3

Odp: Myslovitz 2011

notatka o użytkowaniu sprzętu tylko i wyłącznie dla zespołu nie jest do końca OK  ,,wchodzimy w ten sposób w styl pracy niektórych zachodnich zespołów  z serii Ja mam cały sprzęt , zespół przed nami pół , a jeszcze wcześniejszy może użyć parów ale bez dymu itp...
czym taki zakaz jest podparty??

4

Odp: Myslovitz 2011

Na zachodzie to jest często cała polityka z rezerwacją dozwolonych do użycia urządzeń nie tylko pod kątem zespołów, ale i granych kawałków. Cały system współczynników do których zaliczają się także notowania popularności i inne takie.

5

Odp: Myslovitz 2011

Ogólnie całe show jest przemyślane i to nie tylko w zagranicznych produkcjach. Tutaj realizator zastrzegł sobie tak naprawdę niedużą liczbę urządzeń które chce mieć do swojej dyspozycji. Co w tym dziwnego? Chce czymś odróżnić swój koncert od pozostałych. Nieraz zdaża się, że dana oprawa na koncecie zapali się tylko kilka razy ale w kluczowym momencie podnosząc napięcie. Inna rzeczą jest coś charakterystycznego dla danego zespołu. Czasami jest to statyw a czasami układ świateł. Nierozumiem kompletnie bulwersacji i obruszenia. Przecież nikt nikomu nie broni dostawić 24x VL 500 i używać na innym wykonawcy.