1

Temat: Off-line a Wysiwyg

Witam,
zamiast podłączac do Wysiwyga sprzęt zewnętrzny, podobno można uzyć oprogramowania off-line'owego. Chodzi mi np. o Vectora i jedyną dostępną wersję Wysiwyga, czyli 10.
Czy ktoś z Was tego próbował?
Pozdrawiam

2

Odp: Off-line a Wysiwyg

Na co dzień steruję wysywiga za pomocą Grand MA on PC i przy odpowiednim kompie (moc obliczeniowa) nie mam z tym żadnych problemów, co do Vectora to nigdy nie łączyłem wysiwyg-a z tym edytorem. Ale myślę że nie powinno być problemów. Przecież symulatory do tego są tworzone.

3

Odp: Off-line a Wysiwyg

da sie na 100 procent po eternecie

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

4

Odp: Off-line a Wysiwyg

Dzięki. Spróbuję niebawem. Pozdrawiam.

5

Odp: Off-line a Wysiwyg

I jak z offlinem, udało się?

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: Off-line a Wysiwyg

Mam skopanego laptopa troszkę, więc na razie sobie odpuszczę. Ćwiczę samego WYSIWYGA smile

7

Odp: Off-line a Wysiwyg

I jak idzie?

Michał Bystrzycki
--------------------

8

Odp: Off-line a Wysiwyg

WYSIWYG współpracuje również bez problemów z ETC Congo Offline

Pozdro

9

Odp: Off-line a Wysiwyg

Do WYSIWYG 10 trzeba było doinstalować dodatkowy sterownik Compulite, a jak uruchamiasz Vector PC na tym samym kompie to adres konsoli oczywiście dajesz 127.0.0.1 (tzw. loopback robisz) a Vector musi dawać dane VC bez kompresji.

10

Odp: Off-line a Wysiwyg

Dlatego najlepiej dwa komputerki i na jednym vectorek a na drugim WYSIWYG na jednym troche lipa przez to przelaczanie

radzik napisał/a:

Witam,
zamiast podłączac do Wysiwyga sprzęt zewnętrzny, podobno można uzyć oprogramowania off-line'owego. Chodzi mi np. o Vectora i jedyną dostępną wersję Wysiwyga, czyli 10.
Czy ktoś z Was tego próbował?
Pozdrawiam

Najnowszy WYSIWYG jaki jest dostepny w sieci po taniemu:) to 11 jest juz na sieci od roku moze wiecej

Ostatnio edytowany przez Deadpool (2008-07-23 17:57:28)