16

Odp: Feel 2011

kiju napisał/a:

Stanley, Prolightu. Nie podejrzewasz o taki zakup TVP - niby dlaczego??
A jak myślisz kto ma w Polsce CP AB 700?

Ano TVP, w Opolu własnie widziałem i się zastanawiałem, czyje bo nie było opisów żadnych ani nalepek. Ale mają też sporo wysłużonego już sprzętu. Jak dlamnie to niech kupują jak najwięcej, tylko lepiej będzie wyglądać smile

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

17

Odp: Feel 2011

Ogolnie telewizja wcale taka biedna nie jest;-) co do sharpych natomiast to sadze ze wiekszosc firm sie w nie doposazy bo to naprawde dobra oprawa mala lekka poreczna;-)

18

Odp: Feel 2011

tym bardziej że sharpy są droższe od bima 300 tongue w zakupie

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

19

Odp: Feel 2011

Sharpy jest tańsza w eksploatacji, lampa jest na 2000h gdzie beam to max 750-800h.
Więc podczas używania szarpa masz prawie 3 żarówki w bemach.
Respekt załogi - bo waga 16kg i dość małe jak na taka moc światła. Warto wspomnieć o mocy- 300tka przy 10m 33.tys luxa przy 20 spada do 8250.  700tka przy 10m 100 tys z tym ze przy 20m już spada do 25tyś a 1500 to tylko 45tyts na 20m. gdzie te małe świecidełko na 20m trzyma 59 tys (showgun na 15m osiąga 38tys luxów)  a producent przestrzega o minimalnej odległości od urządzenia jakiegokolwiek przedmiotu wynoszącej 12m!!!
gdzie showgun 2,5 potrzebuje minimalnie 4m
http://www.highend.com/support/automate … arning.asp

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-01-06 09:32:47)

20

Odp: Feel 2011

sharpy ma moc , to nowość , jest zajebisty itp  ale a.beam300 jest bardziej uniwersalny , daje rade na scenie , z tylu , z przodu jako wash , czy do architektury z dużej odległości , więc sharpy może być jako dodatek do setu oświetleniowego

21

Odp: Feel 2011

bart_krk napisał/a:

sharpy ma moc , to nowość , jest zajebisty itp  ale a.beam300 jest bardziej uniwersalny , daje rade na scenie , z tylu , z przodu jako wash , czy do architektury z dużej odległości , więc sharpy może być jako dodatek do setu oświetleniowego

Więc co do jasności to fajnie to Vandj opisał, bart co do uniwersalności to nie ma lamp do wszystkiego. Potrzebujesz Spota używasz spota, potrzebujesz washa używasz washa, a nie beam`a. Beam jest do czegoś innego. owszem AB 300 daje rade na scenie, w kontrze jak najbardziej ok, ale z przodu jako wash?? Niebardzo widze co byś nim chciał z tego przodu zeświecić, do architektury to już wogóle bezsensowny pomysł. Po jaka cholere świecić architekture z beama?? Powiedzmy sobie szczerze ani AB 300 ani Sharpy, nie zastąpią spota czy washa. owszem można wykożystać niektóre funkcje do tworzenia ciekawych efektów, np frost czy pryzme, to zawsze będzie urządzenie typu beam.

22

Odp: Feel 2011

mowie tu tylko o ekstremalnych akcjach używania beam do takich celów .. kto robi nie tylko koncerty będzie wiedział ...nie wszędzie da się postawić kratę czy nawet casy z głowami czy naświetlaczami .np świecenie budynku przez ulice czy inne akcje rozwiązań jest tysiące  .... beam-y na scenie jaki washe z fronu czy z z jakiegoś odległego balkonu na evencie !!! beam-y z kraty jako wash-e   na pewno widziałęm na coli w krk rok temu !!
oczywiście nie zastąpisz jednego urządzenia innym , ale obecna technika daje możliwości używania urządzeń w dwojaki sposób

23

Odp: Feel 2011

Sluchaj ja broń boże nie mówie, że beamy są złe. Poprostu nieróbmy z AB urządzenia, które jest do wszystkiego. AB i Sharpy to jednak różne urządzenia i warto mieć oba w w swoim parku maszynowym.

24

Odp: Feel 2011

Chciałem zorganizować koncert Feela na mazurach, jednak po wstępnym obliczeniu kosztów (po negocjacjach cen) okazuje się, że za obsługę techniczną tego zespołu będę musiał zapłacić więcej  niż za występ wszystkich pozostałych zespołów na 3-dniowej imprezie. Z całym szacunkiem dla lidera zespołu,ale nie jest już tak rozchwytywaną gwiazdą jak w latach ubiegłych, a do tego otacza się ludźmi którzy wymyślają ridery z kosmosu które spełnia jedna firma w Polsce i dyktuje ceny!! Jeszcze tylko dwa pytania:
1.Niech Pan realizator światła zespołu Feel poda mi nazwę firmy która posiada w swoim magazynie 24szt. Mac 401 ( bo mam jeden wolny termin i te urządzenia wypożyczył bym na DZIEŃ BULWY ZIEMNIACZANEJ)
2. Oficjalnie składam zapytanie kiedy pan realizator zespołu Feel będzie pracował w krainie wielkich jezior mazurskich?Gdzie i kiedy?
Pozdrawiam

25

Odp: Feel 2011

extra-guma napisał/a:

Chciałem zorganizować koncert Feela na mazurach, jednak po wstępnym obliczeniu kosztów (po negocjacjach cen) okazuje się, że za obsługę techniczną tego zespołu będę musiał zapłacić więcej  niż za występ wszystkich pozostałych zespołów na 3-dniowej imprezie. Z całym szacunkiem dla lidera zespołu,ale nie jest już tak rozchwytywaną gwiazdą jak w latach ubiegłych, a do tego otacza się ludźmi którzy wymyślają ridery z kosmosu które spełnia jedna firma w Polsce i dyktuje ceny!!

Jeśli ktoś jest w stanie zapłacić takie koszta o jakich wspominasz i wyjść z zyskiem ,a zespół gra koncerty w dalszym ciągu to jednak chyba są "rozchwytywani". I dalej idąc mają prawo wymagać...

Do you speak English?
Yes, I don't

26

Odp: Feel 2011

extra-guma napisał/a:

Chciałem zorganizować koncert Feela na mazurach, jednak po wstępnym obliczeniu kosztów (po negocjacjach cen) okazuje się, że za obsługę techniczną tego zespołu będę musiał zapłacić więcej  niż za występ wszystkich pozostałych zespołów na 3-dniowej imprezie. Z całym szacunkiem dla lidera zespołu,ale nie jest już tak rozchwytywaną gwiazdą jak w latach ubiegłych, a do tego otacza się ludźmi którzy wymyślają ridery z kosmosu które spełnia jedna firma w Polsce i dyktuje ceny!! Jeszcze tylko dwa pytania:
1.Niech Pan realizator światła zespołu Feel poda mi nazwę firmy która posiada w swoim magazynie 24szt. Mac 401 ( bo mam jeden wolny termin i te urządzenia wypożyczył bym na DZIEŃ BULWY ZIEMNIACZANEJ)
2. Oficjalnie składam zapytanie kiedy pan realizator zespołu Feel będzie pracował w krainie wielkich jezior mazurskich?Gdzie i kiedy?
Pozdrawiam

Wiec drogi Panie extra-guma tak jak napisal Pan w innym temacie

extra-guma napisał/a:

Witam
Jestem osobą odpowiedzialną za organizacje różnego rodzaju imprez kulturalno-rozrywkowych, nie mającą jeszcze doświadczenia na rynku...

Nie ma Pan doswiadczenia na rynku i nie wiem Pan jakie sa realne koszta produkcji koncertu. Rzucanie haslami w stylu "zaplacic wiecej niz za wszystkie inne zespoly na 3dniowej imprezie" jest tak precyzyjne jak miasto w Polsce 400km od Łodzi. Ciekawy jestem ile wedlug Pana kosztuje obsluga techniczna koncertu? Stwierdzenie, że rider spełnia jedna firma w Polsce i dyktuje ceny - na jakiej podstawie Pan tak twierdzi, bo konfrontując to z faktami to mija sie Pan bardzo z prawdą. Firm które bezproblemu podejmują się produkcji tego koncertu jest kilkanaście.
1. Nieskomentuje
2. Mysle, że nie ma problemu żeby go tam spotkac wystarczy wiedzieć gdzie szukać. Tylko pytanie po co...

Tak jak pisze robeq

Jeśli ktoś jest w stanie zapłacić takie koszta o jakich wspominasz i wyjść z zyskiem ,a zespół gra koncerty w dalszym ciągu to jednak chyba są "rozchwytywani". I dalej idąc mają prawo wymagać...

Nadmienie zespół ma się dobrze, koncertów ma bardzo dużo, wszystko jest ok;-)

27

Odp: Feel 2011

Kuzwa idzie się dogadać co do urządzeń i cen. Trzeba pytać,a nie z pyskiem wyskakiwać. Jest wiele firm które spełni rider Feel'a

28

Odp: Feel 2011

Badź co badź rider jest mocno przesadzony...

29

Odp: Feel 2011

Ciekawi mnie na jakiej podstawie twierdzisz, że jest przesadzony?

30

Odp: Feel 2011

midams napisał/a:

Kuzwa idzie się dogadać co do urządzeń i cen. Trzeba pytać,a nie z pyskiem wyskakiwać. Jest wiele firm które spełni rider Feel'a

...ale za jaką kasę....