1

Temat: Feel 2011

W załączniku Rider na rok 2011 - jeszcze raz bo przez pomyłkę skasowałem temat. Powersji beta czas na wersje oficjalną:)

Ostatnio edytowany przez kiju (2011-04-05 18:48:35)

Post's attachments

FEEL RIDER TECHNICZNY 2011 ŚWIATŁO,MULTIMEDIA,PIROTECHNIKA.pdf 612.29 kb, 90 downloads since 2011-04-05 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Odp: Feel 2011

spoko raider .. ale czy nie myślisz że strzelasz sobie sam w pewnym sensie gola ??  Organizator chcący wynająć zespół Feel  konsultuje się z firma mająca dać oświetlenie , firma orientuję się ile co będzie kosztować w rentalu , pisze kosztorys na którego widok organizatorowi wychodzą oczy co może nie raz kończyć się rezygnacją z zespołu i wynajęcia równie popularnego z mniejszymi wymaganiami ... No  chyba że gracie tyle sztuk że możesz sobie na to pozwolić .... jestem też ciekaw ile razy raider będzie spełniony w 100% .. proszę daj znać po sezonie jak to wyglądało ..
Nie mam na celu dogryzienie Ci tylko ciekaw jestem smile

3

Odp: Feel 2011

A czy ktoś w polsce ma już Sharpy? W sumie pobawił bym się tym urządzeniem. Jak ktoś spełni caaały rider to rzycze miłej zabawy i miłej realizacji  - pozdro smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

4

Odp: Feel 2011

tse - były na sylwestrze w wawie, na koncercie Myslovitz itd.
Myślę ze była by opcja odpowiedników po 6 butelce łychy
szrpy to szarpy
led4ce na par led 3w
Robiny - A7 zoomy
reszta to postawy

Ostatnio edytowany przez vandj (2011-01-04 21:10:23)

5

Odp: Feel 2011

Co do Sharpy, to rzeczywiście tse chwali się na stronce że mają, sylwestra z wawy nie oglądałem, ale skoro tam świeciły to ciekawi mnie czyje były te co świeciły w wrocku, bo z tego co przecieram pamięć,a jest dosyć mglista to coś takiego stało na glebie pomiedzy VL 500, jeżeli się mylę to sprostujcie. Na stronie TC nie ma żadnych info, a TVP niestety nie podejżewam o taki zakup...

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

6

Odp: Feel 2011

Stanley, Prolightu. Nie podejrzewasz o taki zakup TVP - niby dlaczego??
A jak myślisz kto ma w Polsce CP AB 700?

Co do strzelania sobie gola, wszystko ma swoje plusy i minusy. Wymagasz, ktoś może sie przerazić, niewymagasz wygląda słabo, więc komuś sie może niespodobać itd.

Co do Sharpy to TSE ma dużo, niepowiem bo niemoge które firmy w zasadzie mają już zamówione, ale będzie to popularna lampka. Generalnie mi sie nią świeciło bardzo dobrze.

Vandj - generalnie zawsze sie da dogadać o ile propozycja jest sensowna.

Ostatnio edytowany przez kiju (2011-01-04 21:34:07)

7

Odp: Feel 2011

hee ja teraz będe robił na Mac 101 tongue

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

8

Odp: Feel 2011

Ile kupiliście? 101 też całkiem fajna lampka:)

9

Odp: Feel 2011

krzyzak napisał/a:

hee ja teraz będe robił na Mac 101 tongue

Zanim ocenisz szybkość ruchów upewnij się że w menu głowy szybkość ruchu jest na "Fast".
Zanim ocenisz kolory, w szczególności świecenie na biało, porównaj jak działa w trybie kalibrowanym a jak w niekalibrowanym.

Te ustawienia BARDZO dużo zmieniają.

10

Odp: Feel 2011

No tryb skalibrowany to akurat dobra rzecz, miałem okazje widzieć różnice i zdecydowanie poprawia wygode pracy z urządzeniem, bo oczywiście w trybie nieskalibrowanym uda sie wykręcić kolor ale sie trzeba dużo napierniczyć.

Kacper bawiłeś się 101 z tą nakładką, jak ona świeci?

11

Odp: Feel 2011

101 bawiłem się tylko na targach w Krakowie. Jak w firmie była to nie miałem czasu, a potem nie zagrzała miejsca bo każdy chciał przetestować jak zobaczył i wziął do ręki.

Cylindra osłaniającego nie widziałem jeszcze, ale nietrudno wyobrazić sobie jak działa z cylindrem. Niespecjalnie zmieni on standardową szerokość świecenia, jedynie odetnie te minimalne świecenie na boki szeroko, tak jak jest to w PARach, gdzie korpus osłania żarówkę siedzącą w głębi.

Martin wymyślił że 101 mogłyby być podobne do klocków Lego... to w końcu Duńczycy tongue
Jeden "klocek" jest mały, tani i przyzwoitej jakości, ale prawdziwe cuda zaczynają się od pomysłowego zestawienia ich i poruszania w większej ilości.
Wtedy tryb kalibrowany jest koniecznością, a nie tylko "dobrą rzeczą".

12

Odp: Feel 2011

Ale jest wogóle opcja uzyskania z niej szerokiego kąta?

13

Odp: Feel 2011

Filtry rozpraszające. Trzeba odkręcić centralną śrubę rastra przed soczewkami LEDów, założyć filtr, założyć i przykręcić raster z powrotem. W instrukcji są wspomniane tak jak cylinder.
Wydaje mi się że można by też założyć folię rozpraszającą od np. LEE, ale podejrzewam że specjalne filtry jakie Martin przewiduje będą miały mniejsze straty światła.

14

Odp: Feel 2011

a ciekawe jak świeci jak sie wywali raster?:d:P

15

Odp: Feel 2011

Nie myślałem o tym, ale wiele to nie zmieni. Tam są soczewki a nie samo zawężanie rastrem.
Bez rastra, z wystającymi soczewkami grozi to ich zarysowaniem lub gorzej.