Temat: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Witam.
Przymierzamy sie do zmian na stronie Elwolight. Jeżeli ktoś z Was ma jakieś sugestie chętnie sie dostosujemy : )
Piszcie!
Pozdrawiam!

Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Przykładowe ceny przy produktach tongue ...

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

3

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Myślę że będą. W dziale download

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

To miło - da to przynajmniej poglądową informacje na ten temat. smile

5

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Poglądowo zapraszam do rozmów telefonicznych 12 431-24-04 smile

Michał Bystrzycki
--------------------

6

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Ja mam taką małą sugestie co do działu WASZA GALERIA a w sumie to dwie smile

1.Możliwość komentowania realizacji kolegów (można było by wtedy zapytać co dało taki a nie inny efekt itp.)
2.Możliwość usuwania wcześniej dodanych przez siebie zdjęć.

Napiszcie co o tym sądzicie.

7

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Odnośnie punktu 1. - dobry pomysł.

8

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

W dziale DOWNLOAD nie działa ostatnia zakładka o Symbolach Lamp. Mi to nie działa a jesli komus tak to nie wiem co jest w środku.. fajnie by bylo miec info o rodzajach żarówek, temperaturach, cech i ewentualne ceny

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

9

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Może dział instrukcje??

10

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Pytanie.
czemu odnośnik do forum został usunięty ze strony elwo???
w logo jest elwo a na stronie ani śladu forum. smile

Ostatnio edytowany przez vandj (2009-12-21 12:51:40)

11

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Chwilowo trwa przebudowa elwolight.com

Michał Bystrzycki
--------------------

12

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Troche nie rozumiem tego ostatniego posta.. a ciekawy jestem o co w nim chodzi..

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

13

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Witam wszystkich.

Do napisania tego zainspirował mnie Festiwal Szekspirowski no i goszczenie na deskach teatru chłopaków ze Słowackiego z Michałem na czele. Zawodowstwo w każdym milimetrze czegokolwiek się tkną. Pozdrawiam i szacun

A teraz do sedna

Ja bym chętnie widział taki dział odnośnie teatrów które przyjeżdżają do Polski na gościnne występy, i jaki poziom organizacji pracy reprezentują, piszę to dlatego gdyż właśnie kończę takowy festiwal, zwany Festiwalem Szekspirowskim, i o zgrozo, masakra z zespołami zza granicy, z Francji i Węgry w połączeniu z Rosjanami,Japończycy już zorganizowani, już lepiej ale... Gdyby Francuzi, czy Węgrzy mieli takie zadanie co miał Słowacki to by tydzień był za krótki i nie skończyli by tego.
Zrozumieją mnie świetliki z teatrów ci którzy jeżdżą po Polsce i ci co goszczą u siebie takie wynalazki festiwalowcy.
Kończą chyba korespondencyjnie kursy Oświetlenia, przyjeżdża menadżer światła Napoleon a  żołnierzy nie zabierze, albo stawiają po 6 garów w jedno miejsce,brak wyobraźni, kręcą się jak na karuzeli brrr, etc.  efekt żaden, mizeria, ridery na 2 strony drobnym maczkiem łącznie z coca colą 1 caloria  smile , wagon sprzętu, a spokojnie połową się opędzi. W rezultacie efekt żaden w porównaniu do nakładu pracy, żenua, jeszcze kierunki by chcieli żeby za nich robić...
Ktoś mógłby ewentualnie przygotować się do takiego spotkania odpowiednio wcześnie zasięgnąć opinii, nie wiem wrzucam hasło do zastanowienia.
Także zdała by się baza tłumaczy którzy dorobią sobie parę groszy, ale my mamy pewność że rozmawiamy o tym samym  big_smile
Mam takie dwie tłumaczki, jedna z niemieckiego a druga z angielskiego, dają radę, Generalnie okolice Trójmiasta ale nie koniecznie. Dane kontaktowe to: z niemieckiego na ojczysty Monika Bławat 508 175 400, z angielskiego na ojczysty Oliwia Puczyłowska 504 657 627

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez rokigd (2010-08-07 15:56:13)

Bogdan

HD

14

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Hej... Dzięki za dobre słowo. Wzajemnie...
Napisz jakbyś widział taki dział ( jak ma się nazywać i co w nim będzie się umieszczać)a stworzymy.

Michał Bystrzycki
--------------------

15

Odp: Zmiany na stronie Elwolight - sa jakiś życzenia.

Michał napisał/a:

Hej... Dzięki za dobre słowo. Wzajemnie...
Napisz jakbyś widział taki dział ( jak ma się nazywać i co w nim będzie się umieszczać)a stworzymy.


Hej!
my dzisiaj sepuku gramy  smile

Dział, może "Zespoły zagraniczne i ich realizacje teatralne" a w nim wszystko co może nam pomóc, czyli ich wiedza o świetle, zaangażowanie, komunikacja, ridery techniczne.
Najlepiej z nazwiskami jak się da, trzeba wymagać konkretów a nie tak jak teraz u nas, już następnym razem nie dam się tak nabić w butelkę.
co do tłumaczy to po prostu jakaś baza z lokalizacjami na Polskę, tych kto ktoś może polecić w razie czego, niech zatrudnią kogoś polecanego i znającego się w temacie, a nie razem będziemy główkowali co to jest projektor po francusku, wyszło na to że PAR 64

Bogdan

HD