Temat: tiger touch

Czy ktoś miał już styczność z tym stołem? jakies przemyślenia?

2

Odp: tiger touch

jest na forum w ogóle ktoś z Prolightu?

3

Odp: tiger touch

Cześć,

Radek z Prolightu się kłania. Co potrzebujecie wiedzieć? Chętnie odpowiemy.

W najnowszym numerze MiT jest test tego urządzenia..

pzdr

4

Odp: tiger touch

siema, Czytałem test w MiT z tym, że tam są omówione techniczne aspekty uzytkowania. Ja zastanawiam się czy Avo poczyniło krok w stronę wygody uzytkowania i czy w pełni wykorzystało mozliwości dotykowego ekranu jak zrobiło to Ma Lighting. U mnie w firmie noszą się z zamiarem kupna nowego stołu nie wątpliwie avo wygrywa z Grandem cenowo, jednak czy faktycznie nowy stół avo może konkurować z Ma? czy wiecie już może jaki będzie koszt Sapphire touch? czy Wy w prolight bawiliście się już tym tigerkiem?
pozdro

5

Odp: tiger touch

Z pearl Tiger Touch pracujemy już prawie rok. Najnowsza wersja softu jest naprawdę fajna.
Nie bedę tutaj rozwodził się nad wyższością Świąt Bożego Narodzenia nad Wielkanocą... smile

Każda konsoleta ukierunkowana jest na konkretne zastosowania. Zdecydowanie AVo PTT to konsoleta szybka, prosta w obsłudze i intuicyjna. Do sztuk live kiedy nie ma zbyt wiele czasu na programowanie wręcz doskonała. Ma kilka fajnych patentów nie wystepujących u konkurencji, znakomicie współpracuje z media serwerami (Hippotizer i Arkaos - dwukierunkowa wymiana informacji i podgląd kontentów na ekranie konsolety).

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na pokaz Robe oraz Avolites w Telewizji Polskiej w Warszawie w dniu 7 grudnia oraz szkolenie Pearl Tiger Touch w dniu 8 grudnia, liczba uczestników ograniczona, więc czekamy na zgłoszenia.

Szczegóły:
http://www.prolight.com.pl/news_czytaj.php?id=OTQ=

6

Odp: tiger touch

hmm chamsys  już dawno bardzo dobrze współpracuje z np.arkaosem .. wiec nie jest to jakaś specjalna nowość .. no chyba że tutaj jest to jakoś inaczej zrobione ...

7

Odp: tiger touch

To zapraszam do porównania, chętnie dowiemy się jak to zostało zrealizowane u innych...

bart_krk napisał/a:

hmm chamsys  już dawno bardzo dobrze współpracuje z np.arkaosem .. wiec nie jest to jakaś specjalna nowość .. no chyba że tutaj jest to jakoś inaczej zrobione ...

8

Odp: tiger touch

Uważam że przysłowiowym hitem może być Tigrer Mobile.Oczywiście po dopracowaniu soft'u

Ostatnio edytowany przez bob34 (2010-12-09 05:04:13)

9

Odp: tiger touch

kilka dni temu świeciłem sztukę na touchu. Powiem tak, jest to z pewnością krok w dobrą stronę, działał szybko, nie zawieszał się, obsługa była intuicyjna, może nie tak dopracowana jak w Ma ale nie jest źle. ogromnym minusem jest czas uruchamiania się stołu ( ok 2 min !!!!!!). Również wadą jest nie wyświetlanie palet kolorów jako koloru ( paletę trzeba sobie nazwać np. blue )no i jak dla mnie za mało faderów i flashy do świecenia Live. zobaczymy w jaką stronę będzie się rozwijał ten nurt w avo.

10

Odp: tiger touch

kiedy będzie dostępna wersja 4.0 oraz symulator ??

11

Odp: tiger touch

a przy okazji chciałbym zapytać, chociaż nie znam fachowej nazwy, gdzie mogę znaleźć opcje świecenia na pewny zakres dźwięków np. na uderzenie perkusji...

12

Odp: tiger touch

kajmar888 napisał/a:

kilka dni temu świeciłem sztukę na touchu. Powiem tak, jest to z pewnością krok w dobrą stronę, działał szybko, nie zawieszał się, obsługa była intuicyjna, może nie tak dopracowana jak w Ma ale nie jest źle. ogromnym minusem jest czas uruchamiania się stołu ( ok 2 min !!!!!!). Również wadą jest nie wyświetlanie palet kolorów jako koloru ( paletę trzeba sobie nazwać np. blue )no i jak dla mnie za mało faderów i flashy do świecenia Live. zobaczymy w jaką stronę będzie się rozwijał ten nurt w avo.


A która firma zakupiła Touch'a?

13

Odp: tiger touch

już pewnie z pół roku jestem szczęśliwym smile posiadaczem tiger toucha i powiem tak: jego cena i wielkość co do możliwości jest naprawdę bardzo ok

14

Odp: tiger touch

Pytanie na szybko, gdyż niezbyt dużo jest o nim informacji w necie.

a: Jak ten stół współpracuje przy pracy LIVE ( głównie do takiej chciałbym go wykorzystywać ) - czy tak małą ilość faderów i przycisków jest wystarczająca?
b: Czy w tym stole można tworzyć własne efekty ( tak jak w gma ) ( efekty np. do sunstripów itp ) - nigdy nie zagłębiałem się w filozofię AVO

http://www.galeriaotwock.waw.pl/avekamil/jeb.jpg

15

Odp: tiger touch

da się zrobić na efektach skierowanych na dimery. - sunstripe robisz jako 10 dimerów zaznaczasz je i lecisz gotowcami wbudowanymi w stół to samo tyczy się rgb do tego możesz modyfikować prędkość podział na sekcje itd itp. nie jest to tak genialne jak w Ma ale da się coś zrobić . - widzę ze uczepiłeś się tych stripow w tym roku smile