Temat: Ceny oświetlenia

Co myślicie o cenach oświetlenia. Znalazłem coś takiego:

Wersja 7 - 4.000 zł
10 szt. ruchoma głowa MAC 500
10 szt. ruchoma głowa MAC 300
6 szt. ruchoma głowa CLAY PAKY ALPHA BEAM 300
24 szt. Kostka LED FL-672
4 szt. stroboskop ATOMIC 3000
4 szt. wytwornica dymu + wentylatory
12 szt. dopalacz + dimer
6 szt. reflektor PC + dimer
Sterownik świateł inteligentnych GRAND MA lub D-lite

Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Ceny oświetlenia

Z obsługą i transportem? smile

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

3

Odp: Ceny oświetlenia

Jest napisane że z obsługą. Transport do 20 km w cenie

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Ceny oświetlenia

Disco-or

5

Odp: Ceny oświetlenia

Skąd taką cenę dostałeś ?

6

Odp: Ceny oświetlenia

http://www.disco-or.com.pl/disco/index. … ;Itemid=80

Ostatnio edytowany przez michal_wa (2010-10-20 12:18:13)

7

Odp: Ceny oświetlenia

dla mnie dumping cenowy

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

8

Odp: Ceny oświetlenia

ale to sie nijak nie kalkuluje.....za taki sprzet i ludzi tak male pieniadze???

9

Odp: Ceny oświetlenia

Zauważcie, że uwage, że jest to do 20km, powyżej 20km obsługa i transport negocjowany indywidualnie. Zważywszy na to, że 20km to obręb jednego miasta i jest po sezonie plenerowym, znam sporo firm które pojadą za te pieniądze.  Generalnie patrząc z perspektywy firmy, ktora ma w swoim parku maszynowym kilkadziesiąt głów, własny transport, pracowników na etatach, niektórzy wolą żeby to pracowało niż stało. Swoją drogą w przeciągu ostatniego miesiąca otrzymałem bardzo zaskakujące oferty z tekstem, wole żeby jeździło i zarabiało niż stało.

10

Odp: Ceny oświetlenia

Ale maja w swojej ofercie DOPALACZE!!!! wink

11

Odp: Ceny oświetlenia

Chyba na tym polega wolny rynek...

Michał Bystrzycki
--------------------

12

Odp: Ceny oświetlenia

lekko rzecz ujmujac rozp****alają rynek

http://img507.imageshack.us/img507/5295/50840.png
http://img689.imageshack.us/img689/7769/32089.png

13

Odp: Ceny oświetlenia

Sensej to co dla jednych jest rozpi**** rynbku dla drugich jest zwykłą konkurencją, mają dużo własnego sprzętu to opłaca im się jeździć za takie pieniądze. Z drugiej strony patrząc ten zestaw to żadna rewelacja. W niejednej firmie takie zestawy, "są i trzeba coś z nimi zrobić". Sprzęt nie jest riderowy, ale ogolnie jest go sporo i fajnie swieci, pewnie spłacił się już z 10 razy przez lata eksploatacji, więc teraz firma na nim zarabia. Każdy patrzy ze swojego pułapu i kalukluje sobie żeby mu się opłacało. Z drugiej strony parawde wiele razy dostawałem oferty od firm które miały chciał zrobić jakąś produkcje i okazywało się że są czasami kilkukrotnie droższe niż duże niby nietanie firmy. Swoją drogą Senseju powiedz mi jaka wg. Ciebie cena byłaby adekwatna za powyżej zaproponowany zestaw.

14

Odp: Ceny oświetlenia

hmmm wszędzie jest lobbing  tu też .... za dwa lata ktoś z zestawem lepszym niż ten będzie jeżdził zza niższe pieniądze , co będzie powodować z czasem, mniej pieniędzy dostanie projeKtant ,  realizator, osoba techniczna..... to strzelanie gola do własnej bramki .. zresztą było takich wielu

Ostatnio edytowany przez bart_krk (2010-10-21 08:28:14)

15

Odp: Ceny oświetlenia

panowie nie ilość i taniość ma znaczenie tylko jakość wykonanej usługi.  Bo wielokrotnie ktoś woli wziąć sprawdzoną firmę i wie ze nie będzie żadnych problemów i wszystko będzie się zgadzało.
Ale taka jest skromna prawda... dostał ktoś dotację czyli tz mega prezent za parę papierków to nie wie za ile powinien pracować.
A jesli myśli że tak można zarabiać to ok ale ja wiem że nie długo bo po pewnym czasie jak się ocknie że można pracować za kwoty jak inne firmy będzię za późno bo każdy powie a wcześnie to grałeś za tyle

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl