16

Odp: Say hello to Sharpy

101 jest również piekielnie szybka, ale to jednak sam plastik który mieści się w jednej ręce, bez porównania do pełnowymiarowego CP. Cena z tego co mówili w Krakowie to okolice 5 tys. czyli bardzo korzystnie. Funkcja skalibrowanego koloru białego naprawdę robiła wrażenie.

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

17

Odp: Say hello to Sharpy

Ale to diametralnie inne urządzenia, których porównywanie jak dla mnie nie ma sensu. To tak jakbym Ci dał wybór Porshe 911 czy Mercedes Actross ;-) Generalnie CP Sharpy to urządzenie typu superbeam, które nie ma swojego odpowiednika u innych producentów tak jak miniwash MAC 101

18

Odp: Say hello to Sharpy

kiju napisał/a:

Ale to diametralnie inne urządzenia, których porównywanie jak dla mnie nie ma sensu. To tak jakbym Ci dał wybór Porshe 911 czy Mercedes Actross ;-) Generalnie CP Sharpy to urządzenie typu superbeam, które nie ma swojego odpowiednika u innych producentów tak jak miniwash MAC 101


Rację masz smile

19

Odp: Say hello to Sharpy

Stanley napisał/a:

ena z tego co mówili w Krakowie to okolice 5 tys. czyli bardzo korzystnie.

Tak właśnie mówili... Tylko, że to cena netto.

20

Odp: Say hello to Sharpy

Stanley napisał/a:

101 jest również piekielnie szybka, ale to jednak sam plastik który mieści się w jednej ręce, bez porównania do pełnowymiarowego CP.

Szybka, korpus plastikowy, ale więcej po prostu nie trzeba. Ten nowy CP też nie jest "pełnowymiarowy", co zresztą jest podkreślane w jego reklamach.

Stanley napisał/a:

Cena z tego co mówili w Krakowie to okolice 5 tys. czyli bardzo korzystnie. Funkcja skalibrowanego koloru białego naprawdę robiła wrażenie.

W Krakowie mówiliśmy o ok. 5,5 tys netto. Tak nam wyszło z cen jakie Martin dla nas zapowiada.
Co do trybu z kalibracją, to nie chodzi tylko o biały, ale cały zakres barw i jasność w tym trybie. Chodzi o to aby tak samo wysterowane głowy świeciły możliwie identycznie. To ma pierwszorzędne znaczenie gdy chcemy użyć większej ilości takich głów jako ściany do efektów/bitmap/pixelmappingu, szczególnie w TV. Kanały RGB nie przekładają się wtedy bezpośrednio na sterowanie LEDami RGB, ale elektronika sama sobie wylicza jak wysterować poszczególne grupy LEDów. Jakby co, to i tak można przełączać między obydwoma trybami z DMX-a.

21

Odp: Say hello to Sharpy

Naprawdę niezły sprzęt. Myślę, że CP Sharpy warto polecić.Osobiście uwielbiam pirotechnikę sceniczną ale i laserowe i inne efekty świetlne.. Myślę, że jest to super sprawa.

22

Odp: Say hello to Sharpy

KacperP napisał/a:

W Krakowie mówiliśmy o ok. 5,5 tys netto. Tak nam wyszło z cen jakie Martin dla nas zapowiada.
Co do trybu z kalibracją, to nie chodzi tylko o biały, ale cały zakres barw i jasność w tym trybie. Chodzi o to aby tak samo wysterowane głowy świeciły możliwie identycznie. To ma pierwszorzędne znaczenie gdy chcemy użyć większej ilości takich głów jako ściany do efektów/bitmap/pixelmappingu, szczególnie w TV. Kanały RGB nie przekładają się wtedy bezpośrednio na sterowanie LEDami RGB, ale elektronika sama sobie wylicza jak wysterować poszczególne grupy LEDów. Jakby co, to i tak można przełączać między obydwoma trybami z DMX-a.

A mnie powiedział Pan z LTT ( znam kilku, a tego nie znałem... może to byłeś Ty KacperP???? robiłeś nam prezentację efektu bitmapowego za pomocą flagi U.S.A.????), że to 5 kzł netto... pamiętam jak dziś!!!

23

Odp: Say hello to Sharpy

ropniak napisał/a:

A mnie powiedział Pan z LTT ( znam kilku, a tego nie znałem... może to byłeś Ty KacperP???? robiłeś nam prezentację efektu bitmapowego za pomocą flagi U.S.A.????), że to 5 kzł netto... pamiętam jak dziś!!!

Musiałem się w takim razie ciut zamyśleć nad tym co już powiedziałem o tej 101, a co jeszcze należy powiedzieć.
Tak, przygotowałem cały pokaz grandMA2 + grandMA 3D i zwykle to ja pokazywałem co to potrafi.

24

Odp: Say hello to Sharpy

KacperP napisał/a:
ropniak napisał/a:

A mnie powiedział Pan z LTT ( znam kilku, a tego nie znałem... może to byłeś Ty KacperP???? robiłeś nam prezentację efektu bitmapowego za pomocą flagi U.S.A.????), że to 5 kzł netto... pamiętam jak dziś!!!

Musiałem się w takim razie ciut zamyśleć nad tym co już powiedziałem o tej 101, a co jeszcze należy powiedzieć.
Tak, przygotowałem cały pokaz grandMA2 + grandMA 3D i zwykle to ja pokazywałem co to potrafi.

Więc miło było poznać smile A tak swoją drogą to zawiesiliśmy GrandMA 2 !!!! <lol>

25

Odp: Say hello to Sharpy

ropniak napisał/a:

A tak swoją drogą to zawiesiliśmy GrandMA 2 !!!! <lol>

Jak wróci z tournee to spróbuję znowu wink Gdy ostatnio zgłaszałem błąd, to naprawiono go w ciągu 6 godzin.

26

Odp: Say hello to Sharpy

KacperP napisał/a:
ropniak napisał/a:

A tak swoją drogą to zawiesiliśmy GrandMA 2 !!!! <lol>

Jak wróci z tournee to spróbuję znowu wink Gdy ostatnio zgłaszałem błąd, to naprawiono go w ciągu 6 godzin.

Ale po resecie na

27

Odp: Say hello to Sharpy

KacperP napisał/a:
ropniak napisał/a:

A tak swoją drogą to zawiesiliśmy GrandMA 2 !!!! <lol>

Jak wróci z tournee to spróbuję znowu wink Gdy ostatnio zgłaszałem błąd, to naprawiono go w ciągu 6 godzin.

Ale po resecie na "twardo" szybciutko odpaliła. A to gdzie Babcia 2 teraz pracuje?

28

Odp: Say hello to Sharpy

Wystarczy powiedzieć że pracuje dla nas, pokazując jaka fajna z niej babeczka tongue

29

Odp: Say hello to Sharpy

Ok. Nie wnikam. Niech pracuje moherowa emerytka 2 smile

30

Odp: Say hello to Sharpy

Ahhh te targi % smile