Temat: Martin MAC TW 1- wasze opinie

Hej.
Jestem ciekaw opinii na temat tego urządzenia.

Michał Bystrzycki
--------------------

2

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

może być.
mogło by być jaśniejsze

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

3

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

Macie lampy 80V/1200W? A jak zawodność?

Michał Bystrzycki
--------------------

4

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

u nas się nie psuję ... w jednej z 10 odkręcił się ogranicznik zoom ale to tylko tyle

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

5

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

U nas były kiedyś z żarówkami 80V i strasznie często się paliły, poza tym podczas zmiany kolorów i zoom były głośne i zoom jest powolny. Te które dostaliśmy to były nówki.

6

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

Jakie macie lampy Krzyżak??

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

A ja właśnie teraz dostałem TW 1 do testów i jednego postawiłem sobie w kabinie żeby robił za lampkę  lol  . Dekor na razie nie pozwala mi ich powiesić, dopiero w pierwszych dniach listopada zawieszę na rampę i zobaczę jak robi scenę, mam dwie sztuki, dodatkowo mam zmienne szkła do zuma. Wrażenie początkowo pozytywne, w trybie cichym, cicho jak świeci to nie słychać nic  smile przy ruchu pan tilt lekki pomruk silnika nie przeszkadza mi w uchu ( a stoi o 1,5m) i to na stole, kolory jak kameleon, dopiero przy zmianie zuma zdecydowanie większy "hałas". Światło wchodzi miękko na dimerze i wydaje mi się że jak na warunki teatralne jako światło z kontry które to świeci zazwyczaj z około 7-9 metrów, powinno być OK, pod warunkiem że nie robimy patelni od przodu. O tym jednak wypowiem się jak zawisną mi w miejscu przeznaczenia. Bardzo ładny keys, takie M4 i nawet kawałek okienka mają big_smile To na tyle. Pozdrawiam

Bogdan

HD

8

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

Hej! Zdecydowałem się w sumie. Opinie j/w. Kupiłem wersje 1200W/80V. Zoom mógłby bardziej imponować, resztę zobaczę w praniu (ang.wash smile

Michał Bystrzycki
--------------------

9

Odp: Martin MAC TW 1- wasze opinie

urządzenie dostaje ode mnie 9/10 punktów wersja 1200W/80V. Jedynym mankamentem jeżeli można tak nazwać to może zoom, troszeczkę mógłby być większy, odrobinę, no i mogłaby być troszeczkę szybsza. Ale nie ma co wybrzydzać, jest super, cicha to przede wszystkim, zwarta obudowa (przez to pewnie taki a nie inny zoom), i warta każdego grama z 27,5kg. Bardzo fajnie się nią kręci, sama też daje radę  big_smile . O barwie światła nic nie piszę bo wiadomo, natomiast sprawność żarówki i strumienia światła z 1200 jest powalająca, tu same plusy, zostałem zaskoczony siłą tego światła. Nawet na odległość około 40-45 metrów (ode mnie z kabiny do końca sceny) było super, dopiero przy rozjechaniu zoomem na maxa traciła swoją siłę, przy koncentracji jest oki. Nawet jakby ktoś miał kaprys na doświetlenie przodów i zrobieniu plaży to też da radę. Powyższy opis dotyczył trybu szybkiego pracy i zawieszeniu głów nad sceną w odległości około 5 ma za portalem na wysokości około 8m. Natomiast gdy stała u mnie w kabinie to było widać źródło światła, a nic nie słychać, głośniej wiatrak w stole u mnie kręci niż słychać głowę, jednak w trybie cichym, jest aż za cicho i za wolno troszeczkę (może jestem za nerwowy) Głębsze dźwięki wydawane są dopiero przy zmianie zooma i kolorów (moja głowa miała ~ 1500h przebiegu)ale i tak do przyjęcia, nie są denerwujące i rozpraszające. Kolorki bardzo fajne, przejścia między barwami też dają radę. Podsumowując sprzęt godny polecenia za swoje możliwości, kompaktowy kształt, cichość pracy (pewnie ta pozycja powinna być na pierwszym miejscu) Do pracy w teatrze gdzie nie ma potrzeby gwałtownych zmian pozycji to ta sztuka da radę. Wkrótce dalsze testy....

Ostatnio edytowany przez rokigd (2010-11-05 22:00:14)

Bogdan

HD