1

Temat: Bydgoszcz hit festival

Witam

http://www.youtube.com/watch?v=flVBacs7 … re=related

Interesuje jakimi światełkami zrealizowano ten efekt z tyłu, który tak szeroko rozrzuca białe promienie. Czy to są, jak myślę, głowy z optyką o dużym kącie świecenia? Czy może jakiś inny efekt?

2

Odp: Bydgoszcz hit festival

Witka

Na moje oko są to jakieś siedemsetki z odpalonym efektem gobo + rotacja

Pozdr.

3

Odp: Bydgoszcz hit festival

żadne 700`tki, to były Flowery bodajże  4 kilowe...
Generalnie zainteresuj się urządzeniem NovaFlower...

4

Odp: Bydgoszcz hit festival

hmm jak to są 700 -tki    to kupię od Ciebie takie !!!!!!!!  ile masz na stanie smile 

ogólnie tą scenę już gdzieś widziałem  , lub jej elementy  chyba sylwester 2010 w wykonaniu min transcolorów  choć mogę się mylić  zmęczony jestem

5

Odp: Bydgoszcz hit festival

dobra dobra, no cóż nie zgadłem smile

6

Odp: Bydgoszcz hit festival

Wydaje Ci się, chociaż można się doszukać podobieństw z "gwiezndą odyseją"

7

Odp: Bydgoszcz hit festival

Widziałem Tse używało podobnego efektu

8

Odp: Bydgoszcz hit festival

Tse ma właśnie NovaFlowery

9

Odp: Bydgoszcz hit festival

Transy tego nie robiły to robiły to TSiaki ... chyba ... kumpel był w ekipie od backup-u i podniecał sie tymi światłami... pytałem go jakie to duże itp (z racji że nie zna sie na świetle) to mówił, że 1m wysokości i takie szerokawe.. to też wydaje się że Flovery - tylko czu one mają standardowo nasadkę do strobo? te takie żalucje?

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

10

Odp: Bydgoszcz hit festival

TSE z Novalight ma  Nova flower-y oraz Hight Ground-y(Beam) ale są jeszcze Falcony (A&O Technology) jak trzeba dopożyczają

11

Odp: Bydgoszcz hit festival

NIe robił tego ani Transcolor ani TSE tylko ATM a multimedia dawał TRIAS, a te duże z żaluzjami to były Beamy

12

Odp: Bydgoszcz hit festival

baa przyszedł Kiju i rozjaśnił nam wszelkie wątpliwości big_smile

HANS - DZIKUS - jeden i ten sam człowiek :)

13

Odp: Bydgoszcz hit festival

A zamykając już wasze rozważania to:
Te duże z żaluzjami to nic innego jak Falcon Beamy colour
a to co robiło taki ładny efekt to właśnie Falcon Flower colour
obydwa z A&O

14

Odp: Bydgoszcz hit festival

kiju napisał/a:

NIe robił tego ani Transcolor ani TSE tylko ATM a multimedia dawał TRIAS, a te duże z żaluzjami to były Beamy


Panowie toc to jasne jak słonce a nalezy czytac napisy koncowe i wszelkie wątpliwosci się rozwieją smile

Ale rozumerk ze nie kazdy to oglądał. Mnie tylko kawałek się zdarzyło zobaczyć i fajnie to wyglądało

15

Odp: Bydgoszcz hit festival

Alphabeama napraw:D

midams napisał/a:
kiju napisał/a:

NIe robił tego ani Transcolor ani TSE tylko ATM a multimedia dawał TRIAS, a te duże z żaluzjami to były Beamy


Panowie toc to jasne jak słonce a nalezy czytac napisy koncowe i wszelkie wątpliwosci się rozwieją smile

Ale rozumerk ze nie kazdy to oglądał. Mnie tylko kawałek się zdarzyło zobaczyć i fajnie to wyglądało