31

Odp: Sgm idea spot 575

Generalnie Robin 600 to naprawde całkiem fajne urządzenie miałem okazje się nim pobawić i moge polecić jako "najciewkawszego spota 575" ma chwilę obecną. Generalnie MAC 500 riderowe nie jest, to lampa starego typu i jabym się jakoś szczególnie nie napalał na Niemieckie urządzenia. To co tam było w sensownym stanie techniczym już zostało wyprzedane, zostały resztki, ja osobiscie znam kilka firm które kupiły niemieckie przelatane urządzenia a potem się męczyły i płaciły krocie za serwis. Generalnie mam znajomego który chce sprzedać 10 sprawnych 500 po serwisie w pełni sprawnych ale chce za nie po 5500zł brutto bo stwierdził, że za dużo w nie wpakował żeby sprzedać za bezcen. Mając 130 000 zł może warto się zastanowić i kupić własnie takie dobre MAC 500 + 8 VaryLed A7 To już w miare fajny zestaw a mieści się w okolicach 130 000zł brutto no i mamy 18 lamp w tym 8 nowych z gwarancją producenta riderowych urządzeń.

32

Odp: Sgm idea spot 575

Mamy w firmie 6 SGM Idea Spot 575 na sprzedaż więc jak byś chciał to się odezwij.

Do you speak English?
Yes, I don't

33

Odp: Sgm idea spot 575

Robeq - nie sprawdziły sie?

34

Odp: Sgm idea spot 575

Nie ten charakter firmy na taką moc. Za rzadko ich używamy, a tylko na magazynie stoją w case'ie

Do you speak English?
Yes, I don't

35

Odp: Sgm idea spot 575

Ja się osobiście zastanawiam ile osób zgodzi się na tym świecić...

36

Odp: Sgm idea spot 575

My na raidery nie startujemu. Świecimy raczej samych siebie i nie mówimy tu o scenie.

Do you speak English?
Yes, I don't

37

Odp: Sgm idea spot 575

Mamy wash sgm 575 z seri idea , generalnie bardzo wolny zoom , i strasznie awaryjne CMY

38

Odp: Sgm idea spot 575

Ja miałem nieprzyjemność pracy z 1500`kami ruszają się ze zgrabnością JUMBO jeta, przy nich vl3500 to f16

39

Odp: Sgm idea spot 575

Wracając do 600 Robina. Masz Martina 700 i Robina 600 czy zauważalna jest różnica siły światła? Kiju czy zaświeciłeś jakiś koncert na tych 600, czy po prostu tak jak wyżej napisałeś?