Temat: Sgm idea spot 575

Chcę kupić 8 szt. SGM IDEA SPOT 575. Co wy na to???

2

Odp: Sgm idea spot 575

A my na to jak na lato. Chcesz kupuj, Twoje pieniądze Twoja sprawa, zastanów się tylko po co Ci te lampy i czy to napewno odpowiedni wybor

3

Odp: Sgm idea spot 575

Kiju chodzi mi o wasze zdanie czy warto i właśnie czy to jest dobry wybór??? Bo za ten budżet kupię tylko 4 Robe 575 AT, a to trochę mało, żeby coś zrobić (mały koncert np.). Zawsze pada pytanie ile masz głów, 8 to minimum. Mam cztery 575 kopia Martina i by poszły jako dodatek. Druga sprawa 575 to minimum mocy bo 250 to w większości przypadków za mało, a Martin 500 to też dylemat.

Ostatnio edytowany przez MaciejP (2010-08-28 18:53:59)

4

Odp: Sgm idea spot 575

Zamiast budzetowej serii SGM-IDEA do rentalu proponujje zwrocic uwage na DTS, urzadzenia sa ok i np model XR9 ma te same mozliwosci co np.MAC500.

Delay, Fade In, Wait, Fade Out...

5

Odp: Sgm idea spot 575

kup  jb-varyled A7  smile

6

Odp: Sgm idea spot 575

Panowie dzięki za podpowiedź, przeglądnę te modele, które podaliście.

7

Odp: Sgm idea spot 575

vary led to nie spot.   pomyśl jaki typ urządzenia jest ci potrzebny

8

Odp: Sgm idea spot 575

wiem że nie spot  ale zamieniłbym  go 100-razy  za sgm idea spot ,  raz miałem do czynienia z sgm idea spot  250  i powiem szczerze  że tragedia : słaba optyka , światło  gdzieś w środku się zatrzymuje  , wolne zmiany koloru  , ogólnie nic ciekawego ..

9

Odp: Sgm idea spot 575

ja za momencik będe miał 6 sztuk nowiutkich vary ledów na stanie:D

10

Odp: Sgm idea spot 575

Ogólnie to chcę spoty, żebym miał milion w kieszeni to bym się nie zastanawiał i kupił Martina lub Robe 700. Co do sugestii Krzysztofa patrzyłem tego DTS-a dość ciekawy temat.
http://www.youtube.com/watch?v=MuBzTww0iMQ
I tak właśnie się zastanawiam czy 575 koniecznie brać, czy nie lepiej wziąć 300 DTS, CLAY PACKY lub ROBIN. Np. nie 8 a 6, później dokupić.

11

Odp: Sgm idea spot 575

Fajnie zrobione!!
http://www.youtube.com/watch?v=WxV7LZX1 … re=related

12

Odp: Sgm idea spot 575

bardzo polecam alpha spot 300 HPE.. świeci  bardzo dobrze . porównywalnie do spotów na lampie 700,  lekka,  szybka , mała  ... kup  jakieś spoty  z CMY nad innymi nawet bym się nie zastanawiał .. no i ogólni polecam wybrać jakąś markę i model która posiada już ktoś w Polsce lub w twojej okolicy  , będziesz mieć większą sztukę to pożyczysz takie same  lub sam też mógł wypożyczać

13

Odp: Sgm idea spot 575

bardzo popularnym modelem ( a co ważne raiderowym ) jest robe 700 e at, pomyśl nad tym

14

Odp: Sgm idea spot 575

Wiem,że 700 jest raiderową pozycją, ale cena. Mam 575  4 szt. kopia Martina (u mnie małe i średnie imprezy tylko ja świecę nikt więcej) nie narzekam, ale trzeba iść trochę do przodu i rozbudować światło. bart_krk masz rację 300 są lżejsze, czyli wygoda przy zamontowaniu. Zobaczę w jakiej cenie mogę dostać i przemyślę sprawę. Kajmar888 nie ukrywam, że bym chciał 700, ale od razu Krakowa nie zbudowali.

15

Odp: Sgm idea spot 575

zastanów się  do jakich celów będziesz używał urządzeń. robe 700 jest dosyć rozbudowaną konstrukcją. Pomyśl czy potrzebujesz pryzmatu ( czy masz do czego użyć, czy to twój " styl " ), zastanów się czy niezbędną jest dla Ciebie tarcza animacji. ja używam 700 wykorzystując wszystkie jej możliwości natomiast nie ukrywam że w niskich pomieszczeniach lub na małych przestrzeniach są za duże. spokojnie wystarczyłyby małe 250. rozważ co świecisz, czy typowe dicho, czy koncerty, czy może jakieś konferencyjne historie.