Temat: EUROLIGHT LC2412 Pytanie

Witam. Jestem tu nowy. Na forum przeszukałem wszystkie posty związane z tym sterownikiem. Nie było ich dużo ale nie padła odpowiedź na temat tego sterownika.

Ogólnie zajmuję się nagłośnieniem oraz organizacją imprez okolicznościowych,firmowych. Podczas wieloletniej pracy spotkałem się z wieloma osobami które zafascynowały mnie tworzeniem pięknych pokazów świetlnych na koncertach różnych imprezach i w teatrze. Postanowiłem spróbować swoich sił właśnie w tym kierunku i z tego powodu mam pytania do Was czyli "starych wyjadaczy" jeśli chodzi o temat światła wink

Posiadam w spadku taki sterownik EUROLIGHT LC2412 i mam pytania co maksymalnie mogę zapiąć pod taki sterownik. Pary to wiem ale czy obsłużę nim skanery głowy na proste imprezy (firmowe,wesela itp).

Jaką kartę PCMCIA kupić?

I może ktoś ma szybki kurs programowania na tym właśnie sterowniku?

Mam nadzieję że znajdzie się osoba która zechcę pomóc w jakimś maluśkim procencie i wytłumaczyć mi co nieco.

Do klubu kupiłem sterownik SGM Pilot 2000 i po znalezieniu PL instrukcji nie miałem problemu z zaprogramowaniem tego malutkiego kombajnika.

Ostatnio edytowany przez coolibeer (2010-08-24 13:04:18)