16

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Nie powinno tak byc chyba ze obydwa flasze dotycza tego samego parametru.

17

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Jeden flesz jest od dimmera od neonów niebieskich, drugi od czerwonych, trzeci od dimmera od parów 36...

18

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

i jak wciskasz je wszystkie 3 naraz  to który się odpala ??

19

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

A to akurat różnie, ale przeważnie czerwone neony.

20

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

wszystkie 3 flashe sa na manual cue ?? neony sa sterowane jako dimery czy rgb+dimer ? i sprawdz czy przypadkim zapiujac kolejne cue nie zapisales zerowej wartosc dla dimera parow 36 w flashu  neonow.

21

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

No rozumiem smile jutro rano będę w klubie to sprawdzę. Neony są sterowane dimmerem.

22

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Tak więc sprawdziłem i jednak nie zrobiłem CLEAR ALL przed pisaniem następnych CUE smile

W ogóle możliwe, że będzie zmiana sterownika, a ten pojedzie do innego klubu.

Tak więc co byście polecali do klubu? Przedział cenowy ja wiem jakoś 10 - 15 tysięcy.

slowik666, Ty masz jakąś instrukcje w języku polskim czy tylko angielskim?

Pozdrówki smile

23

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

oSA napisał/a:

Tak więc sprawdziłem i jednak nie zrobiłem CLEAR ALL przed pisaniem następnych CUE smile

W ogóle możliwe, że będzie zmiana sterownika, a ten pojedzie do innego klubu.

Tak więc co byście polecali do klubu? Przedział cenowy ja wiem jakoś 10 - 15 tysięcy.

slowik666, Ty masz jakąś instrukcje w języku polskim czy tylko angielskim?

Pozdrówki smile


Avolites Pearl smile

24

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

midams napisał/a:

Avolites Pearl smile

A która dokładnie wersja?

Też myślałem o Perle smile

25

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

oSA napisał/a:
midams napisał/a:

Avolites Pearl smile

A która dokładnie wersja?

Też myślałem o Perle smile


Nawet masz w tej chwili na allegro Avo 2000

http://allegro.pl/avolites-pearl-2000-c … 20827.html

Pewnie jak dasz 12000 to bedzie dobrze!
Wiem to nie MA ale nie dostaniesz za tą cenę grandMA

26

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Jak pracowałeś na pilocie to poszukaj używanej regi 2048 pro szybko się do niej przyzwyczaisz albo dozbieraj trochę kasy  i kup nowa stół godny polecenia i wydanej kasy.
Co do instrukcji to miałem kiedyś angielska ale teraz już chyba nawet tej nie mam.A w polskiej brakowało kilku rzeczy z tego co pamiętam wiec tez nie jest za dobrym rozwiązniem.

Zedytuje a co nie będę pisał nowego posta. smile
pracowałem na avo tigerze (jeśli soft sie różni od Perły w co wątpię  to przepraszam) fajnie można sobie rolka poprzewracać i w ogóle smile
Ale jakoś nie widzę tego w klubie z prostego względu jakim w tigerze był kluczyk ,  który utrudniał pisanie programów live(zawsze zapisuje się coś czego nie chcemy bo w trakcie pisania coś klikneliśmy:))do tego efektor bez rewelacja i obsługa nie tak "przejrzysta" jak pilota.
Fakt Ma za to nie dostaniesz ale avo z przed dziesięciu lat tez nie jest rozwiązaniem.

Ostatnio edytowany przez slowik666 (2010-11-17 00:39:32)

27

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Wszystko fajnie tylko denerwujące jest gdy podczas zwalniania programu flesze mi przez chwilę nie chodzą hmm

28

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Tzn jak zmieniasz speed w qlist tak?
Spróbuj fade time in programu zmienić na 0 choc nie jest to rozwiązaniem ale powinno pomóc.

29

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Dobra mały powrót ... jeśli się źle zapisuje program (nie na tej stronie) to sprawdź czy przy przełączaniu stron miałeś aktywny quelist z numerem strony na którą przechodzisz. Już raz się tak przejechałem jak to pięknie i misternie ułożony plan zaprogramowania sterownika poległ w gruzach bo tego nie wiedziałem a doszedłem do tego w połowie imprezy.

Do you speak English?
Yes, I don't

30

Odp: Pilot 3000 Manual Cue

Chodzi mi o zwalnianie PLAYBACKu przez RELEASE...