1

Temat: Vector restore Dual Core RED GREEN BLUE Grand Ma PC

Witam wszystkich

Na stronie

www.humyo.com

umieściłem zawartość DVD spakowane w RAR samorozpakowujące się archiwum z danymi naprawczymi. Jest to cała płytka działająca, Miałem już odmowę posłuszeństwa Vectora Green, i oryginalne płytki pokazały błąd dll przy przywracaniu systemu.Emil i Mariusz z LTT dali radę i podesłali mi samego green bez ghosta ale to już pikuś.
Różnie może się dziać więc umieściłem na tej stronce, cały soft do Vectorów z danymi naprawczymi na Core Dual, jak i na green bez ghosta około 800mb.

Mam problem z Vectorem Green co jakiś czas wywala mi komunikat iż pamięć nie może być read i numer błędu np. 0x0041c4c4  nikt nic nie wie czemu i dlaczego tak się dzieje, czasami wyłącza się RT czasami nie, czasami zawiśnie, nie ma zasady. Dostałem ustawienia biosu, dalej to samo, zdarza się że przy wpisywaniu layout wyskakuje komunikat błędu, jest to jakaś reguła.

login do logowania na konto to: compulitevector@wp.pl
hasło: vector

mam nadzieję że się to przyda i ktoś coś dorzuci ciekawego jak ma się czym podzielić.
Ściągając lub wysyłając na ten serwer jesteś ograniczony tylko swoim połączeniem z netem
Nic nie kasujemy tylko dodajemy.



tel do mnie 517 203 911
email. rokigd@gd.home.pl


Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez rokigd (2010-08-07 08:15:52)

Bogdan

HD

2

Odp: Vector restore Dual Core RED GREEN BLUE Grand Ma PC

Fajne! Dobry pomysł na taką "NASZĄ PRZECHOWALNIĘ PLIKÓW". Pytanie odnośnie CrackedMA on PC: w folderze są pliki .dll o nazwach OpenDMX1, OpenDMX2 i tak aż do 4. Czy to znaczy, że on PC obsługuje 4 konwertery USB->DMX???

Ostatnio edytowany przez ropniak (2010-08-06 15:59:35)

3

Odp: Vector restore Dual Core RED GREEN BLUE Grand Ma PC

ropniak napisał/a:

Fajne! Dobry pomysł na taką "NASZĄ PRZECHOWALNIĘ PLIKÓW". Pytanie odnośnie CrackedMA on PC: w folderze są pliki .dll o nazwach OpenDMX1, OpenDMX2 i tak aż do 4. Czy to znaczy, że on PC obsługuje 4 konwertery USB->DMX???


jak masz tyle USB to si

Bogdan

HD

4

Odp: Vector restore Dual Core RED GREEN BLUE Grand Ma PC

Rozumiem Robert że chcesz kupić 4 szt. 2port Node wink ??

Patrz w lusterka. Sprawdź dwa razy.
    MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE !

5

Odp: Vector restore Dual Core RED GREEN BLUE Grand Ma PC

2 wystarczą smile Stanley, a ty masz może ENNTECa? Może wpadniesz z nim do mnie kiedyś na testy? Pozdr