1

Temat: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

Witam.

Testował ktoś te nowe urządzenia butrymowskie??
potrzebuje do klubu 6 szt beam - ów,  do tego 8 szt  Głowica ruchoma FL-700U lub Głowica ruchoma FL-575U
jest opcja kupić to za dobre złotówki wręcz za pól ceny...


to ze to chinol to wiem - nie trzeba tego pisać
w ltt jest promocja na kryptony i entury - tez wiem - biorę to tez po uwagę... (ps kacp. ile tego macie)

2

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

Też byłbym ciekawy jak się miewa optyka, szybkość, głośność i CMY w tym wynalazku.

Co do 250-tek Martina to trzeba dzwonić lub pisać bezpośrednio do firmy, bez mojego pośrednictwa.
Nie zajmuję się bezpośrednio sprzedażą i nie mam wglądu w stany, terminy itp. więc beze mnie będzie szybciej w tym temacie. wink

3

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

a orientowałeś się czy zza tą cenę nie kupisz już  beam-ów Robe  czy comear-a ???   
p.s  widziałem dziś na oczy chinskie podróbki mac301/ jb A7   , nie mają co prawda zoom-u , obudowa słaba ,  opcji typu camera mode  , ale do mieszania kolorów i mocy hmmmm nie było się do czego przytrzepić   ahhh   te małe rączki  smile
jak zobacze jak się to nazywa dam cynk

4

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

Kolego robe to wydatek "cena brutto 14 894 PLN" to idzie do klubu nie na plener.  Coemar to tez 15 tys .
Mam możliwość zakupu tych butrymów w dobrej cenie ale chyba sam pojadę i sprawdzę jak to gawari .. bo chyba jeszcze nikt tego nie testował.  Co do podróbki mac301/ jb A7 widziałem te głowy w akcji i pracują szybko, dynamicznie sprawnie tylko faktycznie ta obudowa jest h.. warta i ciekawe jak z podzespołami czy w krótkim czasie im się nie skończy żywotność.


edit: miało być podróbki mac301/ jb A7 sory bart

Ostatnio edytowany przez vandj (2010-07-20 18:44:09)

5

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

nie mowie o mac 301 / A7  ze maja słabą obudowę tylko o chinskiej podróbce ... nie ważne     daj znać jak oglądniesz te fl_beam na żywo

6

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

vandj napisał/a:

  Co do podróbki mac301/ jb A7 widziałem te głowy w akcji i pracują szybko, dynamicznie sprawnie tylko faktycznie ta obudowa jest h.. warta i

Pragnę jedynie zauważyć, że nie

Wszystko się da. Czasami tylko chwilowo niewiadomo jak to zrobić. :-)

7

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

Witam.
Swego czasu trochę przepracowałem na FL 300 beam po tym jak firma sprzedała 12 sztuk mac 500 i kupiła 20 sztuk FL. Podobno miał to być krok w stronę lekkich i małych urządzeń.
Jeśli chodzi o same głowy. Jak dla mnie strasznie głośnie, cięższe od mac 250. Jeśli chodzi o optykę, czas przejścia Pan/Titl to nie jest to zbyt rewelacyjne osiągnięcie. Do klubu może i by się nadawały gdyby nie to że czasami są problemy z sygnałem który wychodzi od głowu i zmierza do drugiej np na pierwszej jest kolor niebieski a na następnych wskakuje następny kolor po niebieskim na tarczy. W klubie może aż tkaiego znaczenia to nie ma jednak na koncerty tych glów nie polecam.
Na Twoim miejscu do klubu skłanialbym się w głowy futurelight. Ale to tylko moje zdanie, jak narazie na żadnej głowie futurelighta się nie zawiodłem. Oprócz tego że raz zacieła mi siętarcza gobo. Po otworzeniu głowy okazało się że technik źle umocował gobo które wymieniał ;]

8

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

a robe to wydatek 8.900 + vat

9

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

Ok z tego co widzę nie ma ma co to brać...
mam kilka ofert co do głów,  250 entur, krypton, Coeamary , Robe itd...

10

Odp: Głowica ruchoma FL-300 Beam [F1000360]

Z tego co napisałeś to chyba najlepiej robe seria club spot