Temat: robe colorwash 250 at czy mac 300???

witam.mam pytanie do szanownych kolegow , mial ktos z was do czynienia z robe colorwash 250 at ( z mac300 to nawet nie pytam bo kazdy wie ze sa zajebi....) chodzi mi to czy akceptowane sa w waszych raiderach , czy dobrze dziala zoom, jak jest z ich awaryjnoscia ( robe mam to do siebie ze lubi czasem platac figle heeh) smile

2

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

Robe jest ogólnie dobrą firmą i wreszcie zaczyna być doceniany przez oświetleniowców, ale niestety i tak rajderowymi urządzedniami są mac-ki.

3

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

slaba optyka, slaba dokladnosc ruchu, slabe CMY. Moze sa "mocne i szybkie", ale nie precyzyjne.

4

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

Wiadomo każdy woli Mac`i ale o Robe też można się dogadac. Niezawsze są w riderze ale po uzgodnieniu większośc osób akceptuje.

5

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

no tak...kiedys robe bylo najgorsze...teraz na rynku pojawiaja sie jeszcze gorsze rzeczy, wiec czasami robe jest luksusem na imprezie...kiedys przyjechalem na impreze (jeszcze nie mialem ridera) i patrze wisza cztery entoury, mowie aaa...spoko, podchodze blizej....flash....:-/

6

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

: )

Michał Bystrzycki
--------------------

7

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

Janek współczuje...
Wiadomo są użadzenie lepsze i gorsze ale dużo jest takich które ujdzie i się obroni niestety są ludzie którzy wieszają takie wynalazki że to głowa mała co to.

8

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

Witam.
Ja w ridzerze 300 mam od kąd sięgam pamięcią będzie już parę lat.
Pierwsze seria urządzeń ROBE naprawde była do bani. kolory precyzja błędy.
Nowa seria jest ok.. Powiem tak ze naprawde rozsądne urządzenia za fajną kasę.
Ostatnio na trasie cocacola (fotki w galerii) miałem 16 szt wash 575 AT , 16 szt spot 575 AT zoom , 12 szt MAC 700
i naprawdę do washy nie było sie co przyczepic..

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

9

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

Robe naprawde zaczął wypuszczać dobre użądzenia na rynek, zaczyna robić się powoli już firmą prestiżową. Bawiłem się ostatnio ROBE 700 i naprawde super główka.

10

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

wiec co by rozwiac watpliwosci postawilismy obok siebie te dwa modele , fakt mac300 mial troche juz wyswiecona zarowke ale wzielismy to pod uwage . Swieca bardzo podobnie , jednak zoom robe robi swoje ,bardzo ladnie rozmyta
plama swiatla, szybkie strobo , duzo ciekawych rozwiazan , fajna sprawa to pan/tilt mackro i cmy makro gotowe kolorki z tarczy cmy:) ogolnie naprawde zacna glowka wiadomo mac 300 to naprawde dobre urzadzenie ale chyba juz  troszke powoli przestarzale .... a ROBErt:) 700 colorspot bajka;):):):)

11

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

to jest ciekawe ze do porównania bierzemy 2 lampy ale z innej parafii.
Jak można porównać lampę MAC 300 z lampą ROBE 700 ..
Jeśli chcemy coś sprawdzać to prosze MAC 300 = ROBE 250 a jak ROBE 700 to MAC 700...

nie potrafie zrozumieć co na celu miało porównanie tak różnych lamp?

Ja pamiętam ze CMY MAC 2000 WASH a ROBE 1200 WASH jest trochę rozbieżne... napewno w robe był CYJAN do bani ale tak reszta OK.

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

12

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

ja bym proponowal jeszcze inaczej...

robe 250 xt = mac 300

robe 250at = mac 250 wash

13

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

Ale zgodzisz sie ze mna ze porównywanie 300 do robe 700 to coś nie bardzo..

Najtańsze radiotelefony MOTOROLA tylko dla branży " rozrywkowej "
Sprawdź i zapytaj www.x-art.pl

14

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

no raczej cos nie pasuje...ROBE COLORWASH 700AT do MAC 700 wash jak najbardziej.

15

Odp: robe colorwash 250 at czy mac 300???

porownywalismy robe colorwash 250 at z mac 300 !!!!!!!!!! wpis na koncu ze robe 700 to  bajka to juz troche z innej parafi ,  wyraz uznania dle tej maszynki , ale widze ze koledzy nie zrozumieli , a pozatym mi tez bylo by trudno zrozumiem porownanie urzadzenia na lampie 250 a urzadzenia na lampie 700 jeszcze innej troszke budowie, bylby to calkowicie bezsensu test   ludzie troszke wiary w innych !!!!!!!!!!! smile pozdrawiam